Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Muguras jostas daļas sāpes

Mugurkaula jostas daļas sāpes vai lumbago ir kaut kas tāds, ko ir piedzīvojuši lielākā daļa no mums. Tam ir dažādi cēloņi. Lielākajā daļā gadījumu sāpes izraisa ap mugurkaula jostas daļas skriemeļiem esošo muskuļu un saišu savilkšanās. Šīs sāpes nereti rodas pēc intensīvas fiziskās slodzes, kas ir radījusi muskuļu bojājumu vai pārpūli. Tās var izraisīt arī ilgstoša sēdēšana pie datora.

Regulāri izmantojot Pranamat ECO iespējams:

 • Nodrošināt jostas daļas muskuļu dziļu relaksāciju;
 • Stimulēt endorfīnu ražošanu, kam ir dabiska pretsāpju iedarbība, tiem sasaistoties ar μ-opioīdu receptoriem smadzenēs;
 • Palielināt barības vielu un skābekļa piegādi muguras jostas daļai;
 • Novērst muguras sāpju atkārtošanos;
 • Paātrināt muskuļu atjaunošanos pēc slodzes.

Klīniskie pētījumi

Pranamat ECO efektivitāte ir klīniski pierādīta. 2014. gadā Eiropas Savienība finansēja divus pētījumus.

Pirmā pētījumu daļa ietvēra stingru laboratorisko testēšanu. Ārstu komanda nonāca pie secinājuma, ka Pranamat lietošana:

 • Būtiski palielina asins plūsmas cirkulācijas ādā intensitāti;
 • Paātrina šūnu vielmaiņu;
 • Samazina muskuļu un locītavu iekaisumu;
 • Tiek ziņots par ievērojamu sāpju samazinājumu.

Otrā pētījuma daļa parādīja, ka pēc Pranamat ECO lietošanas 30 dienu garumā, pacientiem:

 • Uzlabojās audu apskābekļošana;
 • Uzlabojās muskuļu tonuss;
 • Uzlabojās šūnu vielmaiņa;
 • Uzlabojās fiziskā un emocionālā veselība.
97% novēroja pilnīgu muskuļu atslābināšanos, labāku stāju un sajūtu,ka mugurkauls kļuvis spēcīgāks
93% novēroja pilnīgu muguras sāpju samazinājumu
92% ziņoja, ka viņi plāno turpināt izmantot Pranamat ECO

Dabisks līdzeklis pret muguras jostas daļas sāpēm

Masāža ar Pranamat ECO ātri un iedarbīgi cīnās ar muguras jostas daļas sāpēm. Tā ir pilnīgi dabiska, droša un veselīga metode, kam nav negatīvu blakusparādību. Regulāri lietojot, muguras sāpes izzudīs, tāpat kā nogurums un spriedze, tādējādi ļaujot atgriezties pie aktīva dzīvesveida. Sāpes ir simptoms vai signāls. Ierastās ārstēšanas metodes parasti atvieglo sāpes, taču nenovērš pamatā esošo cēloni. Pranamat ECO stimulē endorfīnu ražošanu, kas savienojas ar μ-opioīdu receptoriem smadzenēs, bloķējot sāpju sajūtu.

Pranamat ECO iedarbojas uz visu ķermeni, atvieglojot sāpes un dažos gadījumos ārstējot sāpju cēloni. Piemēram, atbrīvojot ap nervu esošo muskuļu saspringumu. Vai palielinot barības vielu un skābekļa cirkulāciju ap mugurkaulu esošajos muskuļos, kas notur mugurkaulu pareizā pozīcijā. Vai samazinot iekaisumu, kas ir daudzu saslimšanu cēlonis.

Regulārai muguras jostas daļas masāžai ir vairākas priekšrocības:

 • Drošība un lieliska iedarbība: tā nerada blakusparādības vai alerģiskas reakcijas;
 • Tūlītēja iedarbība: iedarbība ir jūtama jau no pirmās dienas pēc 15-30 minūšu masāžas;
 • Komforts: dariet to jebkurā laikā un jebkurā vietā;
 • Endorfīni ne tikai bloķē sāpes, bet arī sniedz miera sajūtu;
 • Regulāra masāža ievērojami paātrina reģenerāciju;
 • Saglabājiet Jūsu muguras veselību.

Vingrinājumi muguras jostas daļas sāpju ārstēšanai

Ja jūtat akūtas sāpes, izmantojiet Pranamat ECO 5-7 minūtes ik pēc 2-3 stundām. Ja ciešat no hroniskām sāpēm, izmantojiet Pranamat ECO 15 līdz 30 minūtes divas reizes dienā. Lai ārstētu jostas daļas sāpes, rekomendējam novietot Pranamat ECO spilvenu muguras apakšējā daļā lai efektīvi stimulētu šo zonu.

Kāpēc izmantot Pranamat ECO muguras jostas daļas sāpju ārstēšanai?

Pamatojoties uz senajiem akupunktūras un akupresūras principiem, Pranamat ECO ļauj atvieglot akūtas un hroniskas muguras jostas daļas sāpes. Regulāra lietošana ļauj ievērojami samazināt sāpju rašanos. Patentētie lotosa zieda formas masāžas elementi iespiežas ādā. Tas atslābina muskuļu šķiedras un novērš saspringumu un muskuļu spazmas. Spriedze mugurkaula jostas daļā kavē asins un limfas cirkulāciju, kas var pastiprināt sāpes un radīt stīvumu. Masāža samazina spiedienu uz mugurkaula skriemeļiem, uzlabo asinsriti un palīdz apūdeņot starpskriemeļu diskus. Uzlabojot asins un limfas cirkulāciju, mugurkauls un muskuļu audi saņem vairāk skābekļa un barības vielu. Šāda masāža stimulē nervu sistēmu, kas rosina endorfīnu ražošanu, kas ir organisma dabiskais pretsāpju līdzeklis. Endorfīni rada vielas eiforijas, miera un komforta sajūtu.

Kā darbojas Pranamat ECO??

Pranamat ECO paklāja un PranPillow spilvena efektivitātes pamatā ir akupresūras un refleksoloģijas pamatprincipi. Pranamat masāžas elementi, kas ir izveidoti lotosa ziediņu formā, masē ķermeni un iedarbojas uz bioloģiski aktīvajiem punktiem un meridiāniem. Masāža stimulē nervu centrus, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, organisms tiek intensīvi bagātināts ar skābekli. Regulāra masāža palīdz nostiprināt imunitāti un samazināt iekaisuma procesus, kas saistīti ar sāpēm mugurā. Tas ir spēcīgs instruments, lai uzlabotu jūsu labklājību. Tikai dažu minūšu masāža dienā ar Pranamat ECO var radikāli mainīt jūsu garīgo un fizisko veselību

Iegādāties Pranamat ECO