Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

PASŪTIET JAU TAGAD
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

PIEGĀDES UN ATGRIEŠANAS NOSACĪJUMI

Šie noteikumi un nosacījumi attiecas uz visiem pasūtījumiem preču iegādei no Pranamat.lv interneta veikala. Lūdzu, izdrukājiet šīs lapas kopiju savai turpmākai atsaucei.

PIEEJAMĪBA

Informācija par noliktavā pieejamajām precēm tiek atjaunota regulāri, taču, ja kādu iemeslu dēļ pasūtītā prece nebūs pieejama un mēs savlaicīgi par to nespēsim sniegt informāciju, mēs ar jums sazināsimies, lai vienotos par līdzīgas preces piegādi vai naudas atgriešanu.

PREČU APRAKSTS

Mēs regulāri atjaunojam informāciju mūsu interneta vietnē un rūpējamies, lai visi nosacījumi, cenas un apraksti būtu aktuāli un atbilstu produktiem, kas izvietoti mūsu interneta vietnē. Mēs paturam tiesības noraidīt pasūtījumus, kad informācija par produktu ir nepareizi publicēta, tostarp cenas un akcijas.

ATGRIEŠANAS POLITIKA

Jebkuru iegādāto preci ir iespējams atgriezt 30 dienu laikā kopš pirkuma veikšanas datuma. Precei ir jābūt labā stāvoklī(nesabojātai). Kad mēs esam saņēmuši atgriezto preci (-es), ja prece (-es) ir labā stāvoklī, mēs atmaksāsim preces vērtību. Kompensācija tiks pārskaitīta 10 dienu laikā. Piegādes izmaksas par nevēlamas preces (-u) atdošanu netiek atmaksātas. Tāpat jūsu sākotnējā pasūtījuma piegādes izmaksas(ja tādas bija) netiks atmaksātas.

Ja vēlaties atgriezt preci, lūdzu, spiediet šeit , lai aizpildītu atgriešanas formu.

PIEGĀDE

Izmaksas un piegādes laiks ir atkarīgs no reģiona un piegādes veida, precīzāka informācija par noteikumiem tiks sniegta pasūtījuma noformēšanas procesā. Ja valsts, uz kuru tiek piegādāts jūsu pasūtījums, atrodas ārpus Eiropas Savienības, tad jums būs jāsedz visas papildu izmaksas par tā atmuitošanu. Mums nav nekādas teikšanas par šīm maksām, un mēs nevaram paredzēt, kādas tās būs. Muitas politika dažādās valstīs ievērojami atšķiras, tāpēc, lai saņemtu sīkāku informāciju, jums jāsazinās ar vietējo muitas iestādi.