Pirkt
0
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad

Par mums

Pranamat ECO ir izstrādāts uzņēmumā SIA "Pranamat Fabrika". SIA "Pranamat Sales & Marketing" ir tiesības pārdot un izplatīt SIA "Pranamat Fabrika" produktus.

Uzņēmuma "Pranamat Fabrika" mērķis ir radīt inovatīvas un ekoloģiskas preces, kas stiprina organismu un mudina cilvēkus pievērsties veselīgam dzīvesveidam.

Uzņēmumu "Pranamat Sales & Marketing" ir dibinājuši jauni un enerģiski biznesa cilvēki, kuri paši nodarbojas ar jogu un arī citām garīgām un fiziskām aktivitātēm. Mēs cieši sadarbojamies ar veselības nozares speciālistiem, jogas terapeitiem, profesionāliem dizaineriem. Tikai šāda sadarbība ļauj mums radīt unikālus, efektīvus un ekoloģiski tīrus produktus. Mūsu kaislība – senu tradīciju, kvalitatīvu izejvielu un estētikas apvienošana vienā produktā, kas ir spējīgs apmierināt katra veselīga dzīvesveida piekritēja vajadzības.

"Pranamat Sales & Marketing" – tā ir atbrīvošanās no stereotipiem, ko radījušas dogmas un aizspriedumi. Mums "Pranamat Sales & Marketing"– tas ir tilts, uz kura tagadnē satiekas pagātne un nākotne, pateicoties seno gudrību un nākotnes tehnoloģiju apvienojumam. Lietojot dabīgas izejvielas un pašas dabas iedvesmotu biodizainu, mēs atdzīvinām gadu tūkstošos pārbaudītas tradīcijas un ietērpjam tās mūsdienīgās formās.

Mēs tiecamies radīt izcilas kvalitātes produktus cilvēkiem, kuri vēlas rast harmoniju un iekšēju spēku. Produktus, kas rada prieku un dod labumu.

Uzņēmuma "Pranamat Sales & Marketing" principi:

  • Atklātība un godīgums pret klientiem, sabiedrību un plašsaziņas līdzekļiem
  • Godprātība un likumu ievērošana uzņēmuma darbībā
  • Konkurētspējīgs atalgojums uzņēmuma darbiniekiem
  • Nekaitīgu un hipoalerģisku izejvielu izmantošana
  • Rūpes par apkārtējo vidi, atkritumu pārstrāde un ekoloģiska ražošana
Kontaktinformācija:
"Pranamat Sales & Marketing" SIA
Reģ.Nr.: 40103940495
Juridiskā adrese:
Mūkusalas 29B, Rīga
LV-1004, Latvija
Tālrunis: (+371) 28384701
(9:00-17:00 darba dienās)
E-pasts: [email protected]