Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Mēs to padarījām par savu misiju


Pranamat ECO misija ir ienest akupresūras mašāzas labsajūtu katrā mājā.

Kā mūsdienu akupresūras masāžas kustības pionieri mēs priecājamies, ka mūsu klienti var gūt labumu no prasmēm un zināšanām, ko esam uzkrājuši vairāk nekā desmit gadus.

Dibināts 2009
Komandas darbinieki 110
Pranamat ECO izmanto vairāk nekā 130 valstīs
Pārdoto produktu skaits >2 miljoni
Daudzveidīga komanda no 21 valsts
Laimīgi klienti

Pranamat ECO PIRMSĀKUMI

Pranamat ECO ir ģimenes uzņēmums, kas 2009. gadā dibināts Latvijā. Mēs esam pārliecināti, ka ilgtspējīga izaugsme iespējama tikai tad, ja pilnībā apmierinām savu klientu vēlmes. Mēs esam pilnībā nodevušies tam, lai padarītu cilvēkus un visu planētu laimīgākus. Pranamat ECO produkti patiesi uzlabo dzīves kvalitāti.

Mēs esam pārliecināti, ka, kļūstot stiprākiem, topam arī laipnāki, gūstam vairāk enerģijas mērķu sasniegšanai, izrādām lielāku radošo potenciālu un pašpārliecību, kā arī kļūstam garā stiprāki.

Pranamat ECO sakņojas akupresūras principos, kas Rietumu pasauli sasnieguši no Ķīnas. Tos izmantoja jau seno romiešu un grieķu dziedināšanā. Šīs tradicionālās metodes izmantotas jau tūkstoš gadu.

Pranamat ECO akupresūras masāžas komplektu izstrādājuši zinātnieki, ikvienu īpašību var pamatot.

Pranamat ECO

Mēs ar prieku un lepnumu varam piedāvāt jums kvalitatīvu produktu, kas uzlabojis dzīvi jau vairāk nekā vienam miljonam cilvēku. Mēs vienmēr ieklausāmies savos klientos un mācāmies no viņiem, lai kopā apgūtu jaunas zināšanas, kas noderēs mūsu kopīgajā nākotnē!

Pranamat ECO

Pranamat ECO SIRDS UN PRĀTS

Patiesi ECO

Īstens ECO produkts! Turklāt “zaļš” ir ne tikai mūsu produkts! Ikviens mūsu lēmums ir balstīts uz apsvērumiem par to, kas nāks par labu visai planētai. Mēs izmantojam tikai atjaunojamus materiālus, nemitīgi tiecamies izstrādāt “nulles atkritumu” procesus, turklāt mūsu kaste ir izgatavota no bioloģiski noārdāmiem un otrreiz pārstrādājamiem materiāliem. Pranamat ECO ir gudrs pirkums, ar kuru tiek izrādīta cieņa dabiskajiem resursiem.

No kā izgatavots Pranamat ECO?

Lasīt vairāk

OEKO-Tex sertificēts

Lasīt vairāk

ECO kastes

Lasīt vairāk

100% zaļa enerģija

Lasīt vairāk

Kvalitāte

Pranamat ECO ētiskā ceļā izstrādājusi mūsu pašu laboratorija Latvijā. Mēs nekad nenododam ražošanu ārpakalpojumos ārzemju pakaļdarinājumu ražotnēm. Ikviens produkts tiek izgatavots mūsu četru līmeņu kontroles procesā, lai mēs būtu droši par ikkatras šuves kvalitāti. Produkts ir izgatavots ar mīlestību un kalpos ilgu laiku! Jūsu Pranamat ECO® masāžas komplektam ir piešķirta 5 gadu garantija.

Roku darbs

Lasīt vairāk

Unikāls

11 gadu laikā esam saņēmuši apbalvojumus par mūsu masāžas komplekta zīmīgo efektivitāti. Pranamat ECO unikālais dizains ir patentēts. Tādēļ – ja vēlaties iegūt Pranamat ECO, meklējiet mums raksturīgos lotosa zieda asos masāžas elementus un enerģiski zaļo zīmola dizainu.

Sākotnējais Pranamat ECO 2019. gadā saņēma “LABSAJŪTAS INOVĀCIJU” balvu. Pagājušajā gadā New York Post atzina, ka mēs strauji gūstam popularitāti, savukārt Independent Magazine paziņoja, ka mūsu produkts ir “Labākais pirkums”. Masāžas ar Pranamat ECO izbauda cilvēki sešos kontinentos.

Eksporta balva

Lasīt vairāk

E-komercijas zvaigzne 2021

Lasīt vairāk

Labsajūta

Mēs veidojam reklāmas, lai iepazīstinātu jūs ar mūsu masāžas komplektu. Taču tāpat mēs ar tām iedvesmojam darīt lietas, kas nāk par labu ķermenim, līdzcilvēkiem un visai planētai. Mēs organizējam veselīga dzīvesveida maratonus un sacensības, dalāmies tiešsaistē ar vingrojumiem, kurus izstrādājuši treneri un fizioterapeiti. Mēs aicinām ekspertus dalīties ar atklātiem viedokļiem un iesaistāmies daudzās citās ar labsajūtu saistītās aktivitātēs. Tas nudien maina mūsu klientu dzīvi! Varat nedaudz palasīt mūsu Facebook atsauksmes, lai saprastu, cik lielā mērā Pranamat ECO lietošana ikdienā ietekmējusi personīgo izaugsmi un veselību.

Atbildība

Izvēloties Pranamat ECO, jūs palīdzēsiet cilvēkiem, kurus pat nekad nesastapsiet. Kopīgiem spēkiem mēs regulāri ziedojam sieviešu un bērnu labdarības akcijām, vides projektiem un saglabāšanas fondiem.

Mūsu stāsts

2009
 • Viss aizsākas ar domu par pasaulē labākā akupresūras paklāja izveidošanu. Paklājam jāatbilst mūsdienīgas dzīves vajadzībām, tādēļ tam jābūt ērti lietojumam, videi draudzīgam, skaistam un ārkārtīgi kvalitatīvam.
2011
 • Pranamat ECO gūst pirmo atzinību Ziemeļeiropā.
2013
 • Tiek atvērts pirmais tiešsaistes veikals.
2014
 • Veiksmīga zīmola paplašināšana Spānijā.
2015
 • Tiek izgatavots Pranamat ECO spilvens.
2017
 • Darbu sāk noliktavas ASV, AK, Kanādā un Spānijā, lai varētu veikt ātras piegādes un samazinātu oglekļa pēdas nospiedumu.
2019
 • Pranamat ECO saņem OEKO-TEX sertifikātu un vairākus Live Organic Award un Eco Best Award apbalvojumus. Pranamat ECO tiek atzīts par vienu no lielākajiem Latvijas eksportētājiem, saņemot The Red Jackets titulu.
2020
 • Independent Magazine nosauc Pranamat ECO par “Labāko pirkumu”. Pranamat ECO saņem Labsajūtas inovācijas balvu. Darbu sāk noliktavas Vācijā un Polijā.
2021
 • Sasniedzām 1 gadu ātrāk mērķi "Zero Waste" jeb nulles atkritumi ražošanā. Izmantojam tikai 100% zaļo elektoroenerģiju.
 • Veiksmīga zīmola paplašināšana Nīderlandē un Čehijas Republikā.
2022
 • Pranamat ECO fabrikai nosiltināts jumts un uz tā uzstādīti saules paneļi.
 • Veselības un labklājības balvas 2022 finālists, kategorijā “Miega glābējs”.
 • Veiksmīga zīmola paplašināšana Slovēnijā un Portugālē.