VASARA KOPĀ AR PRANAMAT ECO
Atlaides līdz -30% visiem komplektiem!
Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

PASŪTIET JAU TAGAD
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

MĒS TO PADARĪJĀM PAR SAVU MISIJU

Pranamat ECO misija ir ienest akupresūras mašāzas labsajūtu katrā mājā.

Kā mūsdienu akupresūras masāžas kustības pionieri mēs priecājamies, ka mūsu klienti var gūt labumu no prasmēm un zināšanām, ko esam uzkrājuši vairāk nekā desmit gadus.

Dibināts
2009
Komandas
darbinieki
110
Pranamat ECO izmanto
> 130
valstīs
Pārdoto produktu
skaits
> 2 miljoni
Laimīgi klienti

PRANAMAT ECO PIRMSĀKUMI

Pranamat ECO ir ģimenes uzņēmums, kas 2009. gadā dibināts Latvijā. Mēs esam pārliecināti, ka ilgtspējīga izaugsme iespējama tikai tad, ja pilnībā apmierinām savu klientu vēlmes. Mēs esam pilnībā nodevušies tam, lai padarītu cilvēkus un visu planētu laimīgākus. Pranamat ECO produkti patiesi uzlabo dzīves kvalitāti.

Mēs esam pārliecināti, ka, kļūstot stiprākiem, topam arī laipnāki, gūstam vairāk enerģijas mērķu sasniegšanai, izrādām lielāku radošo potenciālu un pašpārliecību, kā arī kļūstam garā stiprāki.

Pranamat ECO sakņojas akupresūras principos, kas Rietumu pasauli sasnieguši no Ķīnas. Tos izmantoja jau seno romiešu un grieķu dziedināšanā. Šīs tradicionālās metodes izmantotas jau tūkstoš gadu.

Pranamat ECO akupresūras masāžas komplektu izstrādājuši zinātnieki, ikvienu īpašību var pamatot.

Pranamat ECO
Mēs ar prieku un lepnumu varam piedāvāt jums kvalitatīvu produktu, kas uzlabojis dzīvi jau vairāk nekā vienam miljonam cilvēku. Mēs vienmēr ieklausāmies savos klientos un mācāmies no viņiem, lai kopā apgūtu jaunas zināšanas, kas noderēs mūsu kopīgajā nākotnē!
Pranamat ECO

PRANAMAT ECO SIRDS UN PRĀTS

PATIESI ECO

Īstens ECO produkts! Turklāt “zaļš” ir ne tikai mūsu produkts! Ikviens mūsu lēmums ir balstīts uz apsvērumiem par to, kas nāks par labu visai planētai. Mēs izmantojam tikai atjaunojamus materiālus, nemitīgi tiecamies izstrādāt “nulles atkritumu” procesus, turklāt mūsu kaste ir izgatavota no bioloģiski noārdāmiem un otrreiz pārstrādājamiem materiāliem. Pranamat ECO ir gudrs pirkums, ar kuru tiek izrādīta cieņa dabiskajiem resursiem.

KVALITĀTE

Pranamat ECO ētiskā ceļā izstrādājusi mūsu pašu laboratorija Latvijā. Mēs nekad nenododam ražošanu ārpakalpojumos ārzemju pakaļdarinājumu ražotnēm. Ikviens produkts tiek izgatavots mūsu četru līmeņu kontroles procesā, lai mēs būtu droši par ikkatras šuves kvalitāti. Produkts ir izgatavots ar mīlestību un kalpos ilgu laiku! Jūsu Pranamat ECO® masāžas komplektam ir piešķirta 5 gadu garantija.

UNIKĀLS

14 gadu laikā esam saņēmuši apbalvojumus par mūsu masāžas komplekta zīmīgo efektivitāti. Pranamat ECO unikālais dizains ir patentēts. Tādēļ – ja vēlaties iegūt Pranamat ECO, meklējiet mums raksturīgos lotosa zieda asos masāžas elementus un enerģiski zaļo zīmola dizainu.

Sākotnējais Pranamat ECO 2019. gadā saņēma “LABSAJŪTAS INOVĀCIJU” balvu. Pagājušajā gadā New York Post atzina, ka mēs strauji gūstam popularitāti, savukārt Independent Magazine paziņoja, ka mūsu produkts ir “Labākais pirkums”. Masāžas ar Pranamat ECO izbauda cilvēki sešos kontinentos.

LABSAJŪTA

Ar savu darbu vēlamies iedvesmot cilvēkus rīkoties atbildīgi, darīt labu sev, apkārtējiem un zemeslodei. Mēs organizējam veselīga dzīvesveida maratonus un sacensības, tiešsaistē dalāmies ar vingrojumiem, kurus izstrādājuši treneri un fizioterapeiti, kā arī publicējam noderīgus padomus. Mēs aicinām ekspertus paust patiesus viedokļus un iesaistāmies citās ar labsajūtu saistītās aktivitātēs. Klientu atsauksmes mūsu mājaslapā un Facabook lapā apliecina, ka Pranamat ECO lietošana uzlabo fizisko un garīgo labsajūtu!

ATBILDĪBA

Esam pagodināti regulāri atbalstīt labdarības akcijas un sabiedrībai nozīmīgus pasākumus, kā arī no sirds aicinām iesaistīties mūsu klientiem un partneriem. Katru gadu kopā ar “Valsts asinsdonoru centru” organizējam labdarības kampaņu Ziedo asinis un izglāb 3 dzīvības. kuras laikā aicinām ikvienu pievienoties, ziedot asinis un palīdzēt kādam, kuram tas tik ļoti ir nepieciešams!

Tāpat regulāri un ar prieku sadarbojamies arī ar dažādām sporta un labdarības organizācijām, kas rūpējas par dzīves kvalitātes uzlabošanu, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Vēlamies pateikties mūsu klientiem un draugiem, par atbalstu mūsu kopīgo ideju īstenošanai. Ļoti novērtējam ikvienu, kurš mums palīdzēja sasniegt jaunu Ginesa rekordu - Lielākā akupresūras masāžas nodarbība pasaulē. Kopā mēs varam izdarīt vairāk!

MŪSU STĀSTS

 • 2009
  Viss aizsākas ar domu par pasaulē labākā akupresūras paklāja izveidošanu. Paklājam jāatbilst mūsdienīgas dzīves vajadzībām, tādēļ tam jābūt ērti lietojumam, videi draudzīgam, skaistam un ārkārtīgi kvalitatīvam.
 • 2011
  Pranamat ECO gūst pirmo atzinību Ziemeļeiropā.
 • 2013
  Tiek atvērts pirmais tiešsaistes veikals.
 • 2014
  Veiksmīga zīmola paplašināšana Spānijā.
 • 2015
  Tiek izgatavots Pranamat ECO spilvens.
 • 2017
  Darbu sāk noliktavas ASV, AK, Kanādā un Spānijā, lai varētu veikt ātras piegādes un samazinātu oglekļa pēdas nospiedumu.
 • 2019
  Pranamat ECO saņem OEKO-TEX sertifikātu un vairākus Live Organic Award un Eco Best Award apbalvojumus. Pranamat ECO tiek atzīts par vienu no lielākajiem Latvijas eksportētājiem, saņemot The Red Jackets titulu.
 • 2020
  Independent Magazine nosauc Pranamat ECO par “Labāko pirkumu”. Pranamat ECO saņem Labsajūtas inovācijas balvu. Darbu sāk noliktavas Vācijā un Polijā.
 • 2021
  Sasniedzām 1 gadu ātrāk mērķi "Zero Waste" jeb nulles atkritumi ražošanā. Izmantojam tikai 100% zaļo elektoroenerģiju. Veiksmīga zīmola paplašināšana Nīderlandē un Čehijas Republikā.
 • 2022
  Pranamat ECO fabrikai nosiltināts jumts un uz tā uzstādīti saules paneļi. Veselības un labklājības balvas 2022 finālists, kategorijā “Miega glābējs”. Veiksmīga zīmola paplašināšana Slovēnijā un Portugālē.
 • 2023
  Visa ražošanas ķēde balstās uz mūsu pašu saražoto saules enerģiju. Uzstādīta videi draudzīga granulu apkures sistēma. Veiksmīga zīmola paplašināšana Horvātijas tirgū.
 • 2024
  Saņemta prestižā "Starptautiskā Ilgtspējas balva 2024" pasaulē atpazīstamajā Luxury Lifestyle Awards balvu pasniegšanas ceremonijā.