Izgatavots Latvijā
Izgatavots Latvijā
5 gadu garantija
5 gadu garantija
30 dienu izmēģinājuma periods
30 dienu izmēģinājuma periods
Dabai draudzīgi materiāli
Dabai draudzīgi materiāli
Ražošanā izmantojam 100% zaļo enerģiju
Ražošanā izmantojam 100% zaļo enerģiju
Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

Pasūtīt
3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal
Kaspars Blūms-Blūmanis
Pranamat ECO
Feb 10, 2023
Pranamat ECO
Pirmā reize uz Pranamat paklājiņa bija dikti sāpīga! 😅🙈 Ilgāk par dažām minūtēm nevarēju nostāvēt! Sajūta līdzīga it kā basām kājām ātri skrietu pa grants ceļu! 😅🙈 Pēc pirmās reizes, kādas 24 h izjutu vieglu tirpoņu, siltumu vietās, kuras saskārās ar Pranamat paklājiņa virsmu! Sajūtu ziņā tas bija diezgan interesants novērojums, likās, ka tajās zonās asinis riņķo daudz straujāk! 🙈🙂
No rītiem pamēģināju aptuveni kādas 20 minūtes pagulēt un pameditēt- rezultāts fantastisks- skaidra galva, pamodies ķermenis, ne miņas no galvas sāpēm, stresa vai sliktas pašsajūtas!
Daina Liepiņa
Pranamat ECO
Jan 12, 2023
Esmu Pranamat īpašniece ļoti ilgi. Pirkām ar vīru uz pusēm. Salikām kopā 20 latus katrs. Tas bija liels pirkums. Esmu ļoti apmierināta ar kvalitāti. Lietoju katru vakaru, ieklāju gultā, apguļos un aizmiegu. Nu jau ir tāda laba atkarība iestājusies, ja vien iespējams, visur ņemu līdzi, kur paredzēts palikt pa nakti.
Un, protams, ja sāp kājas, lieku zem kājām. Mēdzu aplikt ap rokām, tad uznāk īpaši salds miegs. Paldies! Paldies! Paldies!
Ineta Gaļanska (Mika)
Pranamat ECO
Dec 14, 2022
Pranamat ECO
Šo Pranamat ECO bruņurupucīti saņēmu dāvanā un esmu patiesi priecīga par adataino draugu. Pēc nogurdinošas darba dienas es to palieku zem sprandas un jūtu, kā atslābinās muskuļi un manu ķermeni pārņem patīkama atslābuma sajūta. Adatainais bruņurupucītis lieliski atbrīvo no stresa sajūtas, kas uzkrājies dienas gaitā.
Santa Priede
Pranamat ECO
Dec 13, 2022
Pranamat ECO
Pranamat ECO, manā īpašuma ir aptuveni 6 gadus, kopš vecākā dēla piedzimšanas. Un tad nu ar Pranamat mums ir tāda īpaša draudzība, ik pa laikam tas tiek izvilkts no skapja un iziets vesels rituāls, lai salabotos, citreiz tas prasa nedēļu, citreiz nepieciešams ilgāk.

Arī šodien, pēc kārtīgas jau pus nedēļas ilga maratona sniega tīrīšanā, mana roka stiepjas pēc matracīša.
Ineta Gaļanska (Mika)
Pranamat ECO
Dec 10, 2022
Pranamat ECO
Šo adataino Pranamat ECO bruņurupucīti es lietoju, lai noņemtu savilktās sprandas sāpes. Tas ir mans lieliskais sabiedrotais ik dienu. Darba dienu vakaros, pirms gulēt iešanas bruņurupucītis vienmēr ir ar mani, tas noņem saspringumu un sāpes.
Una Frīdemane
Pranamat ECO
Dec 08, 2022
Pranamat ECO
Aukstumpeldes un Pranamat ir divas lietas, kas pēdējo 2 gadu laikā liek justies fantastiski.
Ilze Limora - Grīnberga
Pranamat ECO
Dec 08, 2022
Pranamat ECO
Pranamat ECO ideāli piemērots, lai relaksētos un atgūtu mundrumu.
Santa Priede
Pranamat ECO
Dec 07, 2022
Pranamat ECO
Šis ir kaut kad nereāli labs, pilnīgs relakss saspringtiem muskuļiem.
Ir tā, ka Tu lieto, lieto un tad noliec skapja dziļākajā stūrī, jo kaite ir pazudusi.
Daiga Kozuliņa
Pranamat ECO
Dec 07, 2022
Pranamat ECO
Uz Pranamat paklājiņa pārsvarā paguļu vakarā pirms gulēt iešanas.
Tas ļoti labi atslābina un nomierina. Ir gadījies arī aizmigt uz tā.
Man palīdz arī pret muguras sāpēm.
Esmu patīkami pārsteigta par tā labo iedarbību un patīkamajām sajūtām.
Evelīna
Pranamat ECO
Dec 07, 2022
Ilgi neticēju brīnumstāstiem par efektivitāti. Nu ir katram ģimenes loceklim. Ja nav laika sportot vai aiziet uz masāžu, pirms gulētiešanas nav variantu “aizmirst” izdarīt sev labu darbu!
Ilze Broka
Pranamat ECO
Dec 07, 2022
Pranamat ECO
Super! Tiešām palīdz, jau daudz ir palīdzējis. Lietojam abi ar vīru, mums ir tikai pozitīvas atsauksmes, esam ieteikuši arī draugiem.
Inga Vilmane
Pranamat ECO
Dec 07, 2022
Pranamat ECO
Visi tie cilvēki, kuri mīl sevi un rūpējas par savu veselību noteikti iesaku Pranamat paklājiņu. Tā kā man ir sēdošs darbs un uz masāžām tik bieži netieku, nolēmu sevi iepriecināt ar Pranamat. Tikai pāris minūtes vakarā un Tu jūties tāds kā žiperīgāks.
Beāte Bīlava
Pranamat ECO
Dec 07, 2022
Neizsakāmas sajūtas! Nevienu mirkli neesmu nožēlojusi to, ka iegādājos Pranamt paklājiņu. Sajūtas, ko sniedz šis paklājiņš, ir tik ideālas, ka, to pat nevar aprakstīt! Tā kā ikdienā nodarbojos ar fiziskajām aktivitātēm, tad Pranamat paklājiņš ir vislabākais palīgs, lai atjaunotu ķermeni.
Zarāne Anita
Pranamat ECO
Dec 07, 2022
Pranamat ECO
Pranamat lietoju jau ilgstošu laiku un varu pateikt tik to, ka tas ir lielisks!
Es to lietoju gan darbā, gan mājās, gan atpūtas braucienos❤️
Pranamat ECO Latvija ir fantastisks ieguldījums, kas ļoti palīdz veselībai.
Dace Jaunbērziņa
Pranamat ECO
Dec 07, 2022
Lieliski atslābina un noņem saspringumu. Izmantoju gandrīz katru dienu. Labākais pirkums un iesaku visiem izmēģināt.
Pranamat ECO
Agneta Liepājniece
Fizioterapeite
Pranamat ECO
Oct 08, 2022
Esmu fizioterapeite un saviem pacientiem, kuriem ir grūtības iemigt stresa dēļ vai tieši otrādi, saņemties uz darbību, iesaku gulēt uz Pranamat paklājiņa, jo guļot ilgāk ķermenis atslābst, bet īsāku laika periodu pavadot uz paklājiņa, tiek stimulēts. Pati izmantoju paklājiņu, kad ir grūtības iemigt vai vēlos atslābināt muskulatūru, jo zinu, ka tas iedarbojas uz receptoriem ādā un sniedz tūlītēju efektu. No sirds iesaku!
Jana Duļevska
Sep 22, 2022
Pranamat ECO
Pranamat ECO komplektu - spilvenu, lielo un mazo(pēdām) paklājiņu lietoju jau apmēram 2-3 gadus. Šobrīd šķiet, ka Pranamat ECO adatiņas ir ļoti patīkami & baudāmi asas un tās rada tik pat patīkami kņudinošas sajūtas, jo regulāri lietojot esmu pie tām pieradusi! Plecu un muguras augšdaļa ir mana jutīgā zona! Kad satraucos vai esmu nogurusi sajūtu nepatīkamu spriedzi plecu zonā, arī diezgan stipras galvassāpes, kas rodas plecu saspringuma rezultātā! Ja netieku pie masieres/fizioterapeites momentāli , neķeru kreņķi, jo man ir @pranamat_latvija spilvens, matrači, ko izmantoju un nepatīkamās sajūtas izzūd. Īsāk sakot - “atlaiž”🧘🏼‍♀️Asinsrite uzlabojas, saspringums samazinās ( akupunktūras vieglā versija :)).To es salīdzinu ar sajūtu, kad esi stiepis uz pleciem vissmagāko akmeni un vienā mirklī tas noveļas ☺️ Arī pēdas man ir pateicīgas, jo bieži tās palutinu ar masāžu! Būtiski ir pieminēt, ka jo biežāk lietosim Pranamat Eco, jo efektīvāks būs gaidāmais rezultāts, jo patīkamākas būs sajūtas un labāk jutīsimies.

Es iesaku uzreiz iegādāties visu komplektu, jo pēc savas pieredzes zinu, ka ar vienu spilvenu vai paklājiņu nebūs gana 😉😌

Pranamat ECO Jums būs liels palīgs un atbalsts saspringtajā ikdienas “skrējienā! Pārbaudīts 💯
Dagmāra Legante
Sep 16, 2022
Pranamat ECO
Check this out! 😎
I will always choose you, My Edgy Magic Carpet @pranamat_latvija ❤️
Pat ceļojot, ja ir iespēja, es paņemu to līdz, jo adatainais paklājiņš man kļuvis ļoti mīļš. Ko man tas dod? Uzlabo asinsriti un katru reizi tiek izcīnīta maza uzvara 🙈. Īpaši patīk uz tā tieši pasēdēt un pakustēties, lai uzlabotu ādas stāvokli un asinsriti uz gurniem un kājām. Ja savelk muguras muskuļus tad apguļos kādas 15 / 20 minūtes... Muguras muskuļos šķietami ielīst siltums, muskuļu saspringums pāriet un pieceļos ar enerģijas lādiņu.
Adatiņas, protams, ir izaicinājums 🙈 varbūt kāds var pierast, bet man tomēr vienmēr ir tāds izaicinājums apgulties 🙈 Tomēr tas, ko paklājiņš sniedz manam ķermenim un arī garam, ir lielāks par pirmās minūtes adataino sajūtu... 😎 Regulāri lietojot, tā iedarbību var izjust spēcīgāk. Tas ir mans adatainais draugs ❤️
Armands Simsons
Sep 10, 2022
Pranamat ECO
Teikšu godīgi! Biju dzirdējis, biju redzējis, bet līdz Pranamat Eco izmēģināšanai, sajušanai un labajam efektam,tā arī ticis vēl nebiju!
🤷🏻‍♂️
Nu arī man/mums bija iespēja iepazīties un izmēģināt, un esmu gatavs dot arī Jums savu vērtējumu.
🤩
Jā! Pirmajā reizē, uzkāpjot un apguļoties, sajūtas kā jau pirmajā reizē - nepierastas, asas, kutinošas, pat nedaudz jāciešas, lai nesāktu smieties, raudāt vai skriet ārā no istabas, vai visu kopā. Tad mierīgi, nesteidzīgi, ar nokoncentrēšanos procesu atkārtojot un izbaudot, sajūtas jau kļūst patīkamas un arī baudāmas. Bet pats galvenais ir pēcsajūta!!! Un to salīdzinu ar ziemas peldēm, kad pēc izkāpšanas no ūdens saģērbjos un sajūtu to skudriņu armiju, kas maršē pa visu ķermeni. Tātad asinsrite uzlabojas un labā sajūta pārņem Tevi visu.
🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜🐜
Visam visa pamatā, protams, ir regularitāte. Jo biežāk un regulārāk izmantosim Pranamat Eco, jo labāk jutīsimies ikdienā. Formula ir supervienkārša.
Pranamat ECO
Elīna Vītoliņa
Sertificēta fizioterapeite
Pranamat ECO
Sep 07, 2022
Ar "Pranamat ECO" produkciju iepazinos pateicoties savai profesijai. Esmu sertificēta fizioterapeite un ļoti bieži savā praksē saņemu jautājumus no pacientiem - vai šis produkts būtu efektīvs un varētu palīdzēt? Saviem klientiem mēdzu teikt, ka efektu vai rezultātu sajutīsi, ja vingrosi regulāri, to pašu arī varu teikt par "Pranamat ECO" paklājiņiem, ja izmantosiet tos regulāri - noteikti sajutīsiet patīkamas pārmaiņas. Rekomendēju šo produkciju cilvēkiem ar - hroniskām kakla vai jostas daļas sāpēm, galvassāpēm, galvas reiboņiem, miega traucējumiem un citām veselības problēmām, kā arī ikvienai sāpju zonai, kas cieš no samazinātas asins apgādes, jo mazās, asās adatiņas strādā kā akupresūra, ka veicina asinsriti un ne tikai, izdalās arī endorfīns, kurš ir ne tikai laimes hormons, bet mazina arī trauksi un jūtību pret sāpēm!
Dzintars Rudzāts
Pranamat ECO
Jun 10, 2022
Pranamat ECO
Savu pirmo un mazo Pranamat guvu uzvarot konkursā! Lieliska dāvana! Iepriekš tikai meita bija par to teikusi, ka vēloties nopirkt. Tagad šis mazais spilventiņš ikdienā pie mums ceļo no rokām uz rokām! Visi priecīgi!
Agris Buzēns
Pranamat ECO
Jun 10, 2022
Pranamat ECO
Ļoti labs masāžas un relaksācijas līdzeklis pēc sporta treniņiem. Atslābina un novērš muskuļu sagurumu!
Zane Treide-Neimane
Pranamat ECO
Jun 10, 2022
Pranamat ECO
Pranamat ECO masāžas lotosi ir ideāli piemēroti ādas tonizēšanai un man tie palīdz pret celulīti. No rīta pamosties ar nogulētu kaklu, Pranamat nāk palīgā un sāpes pāriet. Bet bieži arī iespējams palikt bez Pranamat, ja mājās ir konkurenti.
Gita Kļaviņa
Pranamat ECO
Jun 09, 2022
Pranamat ECO
Pēdas ir pateicīgas pēc garām pastaigām un pēdu saimniece labsajūtā urkšķ.
Spilvens ļoti iecinīts pēc stresainām dienām, kad plecu daļa ir savilkta un sāpe grasās iemesties galvā.