Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

PASŪTIET JAU TAGAD
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Bieži uzdotie jautājumi

Viss, ko vēlējāties uzzināt par Pranamat ECO, un vēl vairāk

Par Pranamat ECO

Pranamat ECO virsma ir lielāka nekā vairumam akupresūras paklāju. Izmērs 45 x 73 cm ir pietiekami liels, lai aptvertu visu muguru.

Jā, Pranamat ECO produktiem ir angļu, spāņu, krievu un latviešu valodā iekļauta lietotāja rokasgrāmata.

Pranamat ECO produkti tiek ražoti tepat Latvijā.

Jau pirmajā lietošanas reizē jūs jutīsiet, ka Pranamat ECO iedarbojas. Lai sasniegtu vērā ņemamus rezultātus, būs nepieciešami 5 līdz 30 masāžas seansi (atkarībā no problēmas).

Garantija

Ja tiek saņemta nepienācīgas kvalitātes prece vai arī garantijas termiņa laikā tiek atklāts brāķis, lūdzam nosūtīt pretenziju uz adresi: [email protected], aprakstot atklāto defektu un pievienojot dažas skaidras fotogrāfijas. Par turpmāko rīcību ar jums sazināsies mūsu speciālists.

Detalizētu instrukciju jūs atradīsiet Pranamat ECO paklājiņa iepakojumā.

Mēs savai produkcijai dodam 5 gadu garantiju, jo esam pārliecināti par tās izcilo kvalitāti.

Lietošana un kopšana

Pranamat ECO ir drošs visu vecumu bērniem, bet tikai pieaugušo uzraudzībā. Jūs varat ļaut savam bērnam stāvēt uz paklāja vai pieskarties tam ar plaukstu. Viņi var arī mēģināt apgulties uz Pranamat ECO, bet mēs iesakām vilkt plānu kokvilnas apģērbu, jo bērniem ir ļoti jūtīga āda, un vispirms tas var šķist ļoti asas attiecībā uz viņu maigo muguras ādu.

Ja jums ir konstatēta kaut vai viena no turpmāk minētajām saslimšanām vai stāvokļiem, pirms Pranamat ECO lietošanas konsultējieties ar ārstu: asins recēšanas traucējumi (hemofilija), tostarp, lietojot antikoagulantus; epilepsija; onkoloģija; būtiski ādas bojājumi, piemēram, izteikta ekzēmas forma vai psoriāze, apdegumi lietošanas apvidū; grūtniecība; sirds slimības; akūtas jebkuru saslimšanu formas; tromboflebīts; augsta temperatūra. Pranamat ECO izmantošana neizslēdz ārstniecības preparātu lietošanu un kalpo kā palīglīdzeklis veselības uzturēšanai. Ja rodas šaubas par Pranamat ECO masāžas paklājiņa izmantošanu, lūdzu, konsultējaties ar ārstu.

Lai iegūtu labākus rezultātus, jums vajadzētu lietot Pranamat ECO katru dienu vai, kad jums šķiet, ka tas ir nepieciešams. Mēs iesakām lietot paklājus vismaz 10 līdz 15 minūtes dienā, apmēram 4 vai 5 dienas nedēļā.

Pranamat ECO ir paredzēts muguras, kakla, roku, augšstilbu, kāju un roku masāžai. Tomēr to var izmantot arī citu ķermeņa daļu masāžai. Nav ieteicams lietot terapeitisko paklāju sejas un krūškurvja masēšanai.

Pranamat ECO lietošana grūtniecības laikā nav ieteicama, kā arī citas akupresūras masāžas vai masāžas procedūras, kas būtiski stimulē asinsriti, izņemot īpašu masāžu grūtniecēm (maigu). Mēs iesakām sagaidīt bērniņa nākšanu pasaulē, un bez jebkādiem ierobežojumiem izmantot Pranamat ECO - tas būs lielisks palīgs pēc dzemdībām.

Tas ir ļoti individuāli – kāds izjūt tikai patīkamu durstīšanu un siltumu jau pēc pirmās lietošanas, bet vairumam cilvēku ir nepieciešamas 3 līdz 7 dienas, lai pierastu – mēs iesakām sākt masāžas seansu ar jums pieņemamu masāžas ilgumu – pirmajai masāžas reizei pietiks ar 1-2 minūtēm. Ja jums ir ļoti jutīga āda un jūs izjūtat diskomfortu, kontaktējoties ar smailajiem aplikatoriem, uzvelciet plānu kokvilnas apģērbu.

Izņemiet kokosa šķiedras pildījumu un mazgājiet linu pārvalku aukstā ūdenī. Izmantojiet maigu birstīti un dabīgus mazgājamos līdzekļus, lai notīrītu lotosa ziedus. Nemazgājiet paklājiņu veļasmašīnā!

Ja jums ir ļoti jutīga āda un jūs izjūtat diskomfortu saskaroties ar smailajiem aplikatoriem, lietojiet produktus ar plānu kokvilnas apģērbu.

Pranamat ir radīts individuālai lietošanai (tāpat kā matu ķemme vai zobu suka), un personīgās higiēnas apsvērumu dēļ mēs neiesakām dalīties ar citiem cilvēkiem. Ja jūs kādam aizdodat savu akupresūras paklājiņu, lūdzam izmantot speciālus dezinfekcijas līdzekļus.

Apmaksa un piegāde

Pienācīgas kvalitātes preces atgriešana ir iespējama 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, ja ir saglabāts preces oriģinālais iepakojums un pirkumu apliecinošie dokumenti. Ja tiek saņemta nepienācīgas kvalitātes prece vai garantijas termiņa laikā ir atklājies brāķis, lūdzam nosūtīt pretenziju uz adresi: [email protected], aprakstot atklāto defektu un pievienojot dažas skaidras fotogrāfijas. Par turpmāko rīcību ar jums sazināsies mūsu speciālists.

Jā, visi dati, ko jūs ievadāt maksājuma veidlapā, ir pilnībā aizsargāti. Mēs saņemam tikai informāciju par jūsu veikto maksājumu.

Jūs saņemsiet ziņojumu par maksājuma apstiprināšanu uz maksājuma platformā norādīto e-pasta adresi. Jūsu maksājuma informācijas nosūtīšana uz jūsu e-pastu var aizņemt vairākas minūtes.

Apmaksai tiek pieņemtas Visa, MasterCard kartes, PayPal vai PaySera (savienojums ar Latvijas Internetbankām).

Iegādājies savu sapņu Pranamat ECO komplektu jau šodien, bet maksājumu veic pa daļām! Vari izvēlēties maksāt ar ESTO 3 vai ESTO nomaksa!

ESTO 3 – maksā par pirkumu 3 vienādās daļās – maksājumu metode, kas ļauj apmaksāt pirkumu 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksā vēlāk bez pārmaksas!

Kā norēķināties? Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, izvēlies ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti paraksti darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku. Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.

ESTO nomaksa – sadali pirkuma grozu mazākos maksājumos līdz pat 6-60 mēnešiem. Aizņēmuma procentu likme 19.9%. Kā norēķināties? Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, izvēlies ESTO nomaksa kā maksājumu metodi un ērti paraksti darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku. Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību proporcionāli katram mēnesim.

Sīkāka informācija par pasūtījuma piegādes termiņiem un izmaksām tiks norādīta, veicot pasūtījumu. Latvijas robežās Pranamat ECO saņemšanai tiek piedāvātas divas opcijas: piegāde ar kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi vai kādu no pick up punktiem.

Naudas atgriešana tiek veikta 10 kalendāro dienu laikā no brīža, kad interneta veikala noliktavā tiek saņemta atpakaļ atsūtītā prece. Gadījumā, ja tiek atgriezta pienācīgas kvalitātes prece, klientam tiek atmaksāta tikai nauda par preci saskaņā ar tās cenu pasūtījumā. Piegādes un atpakaļsūtīšanas izdevumi netiek kompensēti. Gadījumā, ja tiek atgriezta nepienācīgas kvalitātes prece, klientam tiek atmaksāta tās pilna vērtība saskaņā ar cenu pasūtījumā. Klienta izdevumi, kas saistīti ar nepienācīgas kvalitātes preces atgriešanu, tiek kompensēti, ja ir saglabāta kvīts, kas apliecina klienta izdevumus, un ir iesniegts klienta rakstisks iesniegums par kompensāciju, kas nosūtīts uz adresi: [email protected]