Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Bieži uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Par Pranamat ECO

 • Cik bieži lietot Pranamat ECO?
  Lai iegūtu labākus rezultātus, jums vajadzētu lietot Pranamat ECO katru dienu vai, kad jums šķiet, ka tas ir nepieciešams. Mēs iesakām lietot paklājus vismaz 10 līdz 15 minūtes dienā, apmēram 4 vai 5 dienas nedēļā.
 • Cik liels ir Pranamat ECO?
  Pranamat ECO virsma ir lielāka nekā vairumam akupresūras paklāju. Izmērs 45 x 73 cm ir pietiekami liels, lai aptvertu visu muguru.
 • Vai manam Pranamat ECO būs lietošanas instrukcija?
  Jā, Pranamat ECO produktiem ir angļu, spāņu, krievu un latviešu valodā iekļauta lietotāja rokasgrāmata.
 • Kur Pranamat ECO tiek ražots?
  Pranamat ECO produkti tiek ražoti tepat Latvijā.
 • Cik ātri es pamanīšu pirmos rezultātus?
  Jau pirmajā lietošanas reizē jūs jutīsiet, ka Pranamat ECO iedarbojas. Lai sasniegtu vērā ņemamus rezultātus, būs nepieciešami 5 līdz 30 masāžas seansi (atkarībā no problēmas).

Garantija

 • Kā nosūtīt pieteikumu uz garantiju?
  Ja tiek saņemta nepienācīgas kvalitātes prece vai arī garantijas termiņa laikā tiek atklāts brāķis, lūdzam nosūtīt pretenziju uz adresi: [email protected], aprakstot atklāto defektu un pievienojot dažas skaidras fotogrāfijas. Par turpmāko rīcību ar jums sazināsies mūsu speciālists.
 • Kur var atrast Pranamat ECO instrukciju?
  Detalizētu instrukciju jūs atradīsiet Pranamat ECO paklājiņa iepakojumā.
 • Cik ilgs ir garantijas laiks?
  Mēs savai produkcijai dodam 5 gadu garantiju, jo esam pārliecināti par tās izcilo kvalitāti.

Lietošana un kopšana

 • Vai Pranamat ECO ir piemērots bērniem?
  Pranamat ECO ir drošs visu vecumu bērniem, bet tikai pieaugušo uzraudzībā. Jūs varat ļaut savam bērnam stāvēt uz paklāja vai pieskarties tam ar plaukstu. Viņi var arī mēģināt apgulties uz Pranamat ECO, bet mēs iesakām vilkt plānu kokvilnas apģērbu, jo bērniem ir ļoti jūtīga āda, un vispirms tas var šķist ļoti asas attiecībā uz viņu maigo muguras ādu.
 • Kādas ir Pranamat ECO ir kontrindikācijas?
  Ja jums ir konstatēta kaut vai viena no turpmāk minētajām saslimšanām vai stāvokļiem, pirms Pranamat ECO lietošanas konsultējieties ar ārstu: asins recēšanas traucējumi (hemofilija), tostarp, lietojot antikoagulantus; epilepsija; onkoloģija; būtiski ādas bojājumi, piemēram, izteikta ekzēmas forma vai psoriāze, apdegumi lietošanas apvidū; grūtniecība; sirds slimības; akūtas jebkuru saslimšanu formas; tromboflebīts; augsta temperatūra. Pranamat ECO izmantošana neizslēdz ārstniecības preparātu lietošanu un kalpo kā palīglīdzeklis veselības uzturēšanai. Ja rodas šaubas par Pranamat ECO masāžas paklājiņa izmantošanu, lūdzu, konsultējaties ar ārstu.
 • Vai Pranamat ECO var lietot arī citām ķermeņa daļām?
  Pranamat ECO ir paredzēts muguras, kakla, roku, augšstilbu, kāju un roku masāžai. Tomēr to var izmantot arī citu ķermeņa daļu masāžai. Nav ieteicams lietot terapeitisko paklāju sejas un krūškurvja masēšanai.
 • Vai drīkst lietot Pranamat ECO grūtniecības laikā?
  Pranamat ECO lietošana grūtniecības laikā nav ieteicama, kā arī citas akupresūras masāžas vai masāžas procedūras, kas būtiski stimulē asinsriti, izņemot īpašu masāžu grūtniecēm (maigu). Mēs iesakām sagaidīt bērniņa nākšanu pasaulē, un bez jebkādiem ierobežojumiem izmantot Pranamat ECO - tas būs lielisks palīgs gan pēc dzemdībām, gan arī pret muguras sāpēm.
 • Vai gulēt uz Pranamat ECO ir sāpīgi?
  Tas ir ļoti individuāli – kāds izjūt tikai patīkamu durstīšanu un siltumu jau pēc pirmās lietošanas, bet vairumam cilvēku ir nepieciešamas 3 līdz 7 dienas, lai pierastu – mēs iesakām sākt masāžas seansu ar jums pieņemamu masāžas ilgumu – pirmajai masāžas reizei pietiks ar 1-2 minūtēm. Ja jums ir ļoti jutīga āda un jūs izjūtat diskomfortu, kontaktējoties ar smailajiem aplikatoriem, uzvelciet plānu kokvilnas apģērbu.
 • Kā lietot Pranamat ECO?
  Tas ir atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams:

  Lai atvieglotu muguras sāpes: 30-60 minūtes ik pēc 1-2 dienām. Ja sāpes ir ļoti asas, Pranamat ECO varat lietot katru dienu un pat vairākas reizes dienā.

  Lai mazinātu galvassāpes un migrēnu: 15-20 minūtes. Novietojiet spilvenu uz kakla, pielāgojot to kakla izliekumam, kamēr atrodat ērtu pozīciju , taču Pranamat ECO paklāju novietojiet zem muguras. Aizveriet acis un koncentrējoties uz elpošanu, lai sasniegtu dziļu relaksāciju.

  Lai mazinātu menstruālās sāpes: 25-30 minūtes. Veiciet masāžu muguras krustu daļā, izmantojot Pranamat paklāju vai spilvenu.

  Dziļākam miegam: 25-30 minūtes. Novietojiet Pranamat uz gultas un apgulieties uz tā. Apsedzieties ar segu un izslēdziet gaismu.

  Lai atjaunotu ādas elastību un uzlabotu limfas plūsmu: 5-10 minūtes katrai problēmu zonai: vēderam, sēžamvietai, augšstilbiem.

  Enerģija rītam: 5-10 minūšu muguras masāža kopā ar 2-3 minūšu pēdu vai plaukstu masāžu. Veselīga alternatīva kafijai.
 • Kā kopt Pranamat ECO?
  Izņemiet kokosa šķiedras pildījumu un mazgājiet linu pārvalku aukstā ūdenī. Izmantojiet maigu birstīti un dabīgus mazgājamos līdzekļus, lai notīrītu lotosa ziedus. Nemazgājiet paklājiņu veļasmašīnā!
 • Man ir jutīga āda. Vai es drīkstu lietot Pranamat?
  Ja jums ir ļoti jutīga āda un jūs izjūtat diskomfortu saskaroties ar smailajiem aplikatoriem, lietojiet produktus ar plānu kokvilnas apģērbu.
 • Vai Pranamat ECO var lietot kopīgi ar citiem cilvēkiem?
  Pranamat ir radīts individuālai lietošanai (tāpat kā matu ķemme vai zobu suka), un personīgās higiēnas apsvērumu dēļ mēs neiesakām dalīties ar citiem cilvēkiem. Ja jūs kādam aizdodat savu akupresūras paklājiņu, lūdzam izmantot speciālus dezinfekcijas līdzekļus.

Apmaksa un piegāde

 • Vai ir iespējama preces atgriešana?
  Pienācīgas kvalitātes preces atgriešana ir iespējama 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, ja ir saglabāts preces oriģinālais iepakojums un pirkumu apliecinošie dokumenti. Ja tiek saņemta nepienācīgas kvalitātes prece vai garantijas termiņa laikā ir atklājies brāķis, lūdzam nosūtīt pretenziju uz adresi: [email protected], aprakstot atklāto defektu un pievienojot dažas skaidras fotogrāfijas. Par turpmāko rīcību ar jums sazināsies mūsu speciālists.
 • Vai manas kartes dati ir aizsargāti?
  Jā, visi dati, ko jūs ievadāt Robokassa apstrādes centra maksājuma veidlapā, ir pilnībā aizsargāti. Mēs saņemam tikai informāciju par jūsu veikto maksājumu.
 • Kā es saņemu maksājuma apstiprinājumu?
  Jūs saņemsiet ziņojumu par maksājuma apstiprināšanu uz maksājuma platformā norādīto e-pasta adresi. Jūsu maksājuma informācijas nosūtīšana uz jūsu e-pastu var aizņemt vairākas minūtes.
 • Kādi ir apmaksas veidi?
  Apmaksai tiek pieņemtas Visa, MasterCard kartes, PayPal vai PaySera (savienojums ar Latvijas Internetbankām).
 • Kā saņemt savu pasūtījumu?
  Sīkāka informācija par pasūtījuma piegādes termiņiem un izmaksām tiks norādīta, veicot pasūtījumu. Latvijas robežās Pranamat ECO saņemšanai tiek piedāvātas divas opcijas: piegāde ar kurjeru uz pasūtījumā norādīto adresi vai kādu no pick up punktiem.
 • Kā atgūt naudu?
  Naudas atgriešana tiek veikta 10 kalendāro dienu laikā no brīža, kad interneta veikala noliktavā tiek saņemta atpakaļ atsūtītā prece. Gadījumā, ja tiek atgriezta pienācīgas kvalitātes prece, klientam tiek atmaksāta tikai nauda par preci saskaņā ar tās cenu pasūtījumā. Piegādes un atpakaļsūtīšanas izdevumi netiek kompensēti. Gadījumā, ja tiek atgriezta nepienācīgas kvalitātes prece, klientam tiek atmaksāta tās pilna vērtība saskaņā ar cenu pasūtījumā. Klienta izdevumi, kas saistīti ar nepienācīgas kvalitātes preces atgriešanu, tiek kompensēti, ja ir saglabāta kvīts, kas apliecina klienta izdevumus, un ir iesniegts klienta rakstisks iesniegums par kompensāciju, kas nosūtīts uz adresi: [email protected]