VASARA KOPĀ AR PRANAMAT ECO
Atlaides līdz -30% visiem komplektiem!
Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

PASŪTIET JAU TAGAD
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal
Your Image alt

Korporatīvās dāvanas

Nav labākas dāvanas par tādu, kas rada ciešas attiecības ar cilvēkiem, kuri mums patiesi rūp. Domājot par savu darbinieku, biznesa partneru vai uzņēmuma klientu labsajūtu, veidojas visspēcīgākā saikne. Esam pārliecināti, ka Pranamat ECO masāžas produktus noteikti novērtēs visi tie cilvēki, kuri veicina jūsu uzņēmuma attīstību visa gada garumā.

Pranamat ECO masāžas produkti ir lieliska dāvana, jo masāžu var baudīt jebkurā vietā vēlamā laikā. Masāžas komplektu var izmantot visa ķermeņa masāžai - galvas, sprandas, plecu, vēdera, muguras, augšstilbu, kāju un pēdu masāžai. Masāža mazina spriedzi un stresu, atslābina ķermeņi, nomierina prātu un nodrošina enerģiju visai dienai.

Visi Pranamat ECO produkti ir rūpīgs roku darbs un ar mīlestību tiek ražoti Latvijā no dabai un cilvēkiem draudzīgiem materiāliem. Katram produktam ir 5 gadu garantija.

Piedāvājam speciāli jūsu uzņēmumam izgatavosim Pranamat ECO masāžas produktus ar pielāgotu dizainu - personalizēts izšuvums, logotips, teksts un zīmējums no dažādu krāsu masāžas elementiem. Esam gatavi realizēt jūsu idejas! 

Ja vēlaties savam uzņēmumam iegādāties vairāk nekā desmit Pranamat ECO masāžas komplektus, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu vai rakstiet mums uz [email protected] un mēs ar jums sazināsimies.