Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Your Image alt

Korporatīvās dāvanas

Nav labākas dāvanas par tādu, kas rada ciešas attiecības ar cilvēkiem, kuri mums patiesi rūp. Domājot par savu darbinieku, biznesa partneru vai uzņēmuma klientu labsajūtu, veidojas visspēcīgākā saikne. Esam pārliecināti, ka Pranamat ECO masāžas produktus noteikti novērtēs visi tie cilvēki, kuri veicina jūsu uzņēmuma attīstību visa gada garumā.

Pranamat ECO masāžas produkti ir lieliska dāvana, jo masāžu var baudīt jebkurā vietā vēlamā laikā. Masāžas komplektu var izmantot visa ķermeņa masāžai - galvas, sprandas, plecu, vēdera, muguras, augšstilbu, kāju un pēdu masāžai. Masāža mazina spriedzi un stresu, atslābina ķermeņi, nomierina prātu un nodrošina enerģiju visai dienai.

Visi Pranamat ECO produkti ir rūpīgs roku darbs un ar mīlestību tiek ražoti Latvijā no dabai un cilvēkiem draudzīgiem materiāliem. Katram produktam ir 5 gadu garantija.

Piedāvājam speciāli jūsu uzņēmumam izgatavosim Pranamat ECO masāžas produktus ar pielāgotu dizainu - personalizēts izšuvums, logotips, teksts un zīmējums no dažādu krāsu masāžas elementiem. Esam gatavi realizēt jūsu idejas! 

Ja vēlaties savam uzņēmumam iegādāties vairāk nekā desmit Pranamat ECO masāžas komplektus, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu un mēs ar jums sazināsimies.