VASARA KOPĀ AR PRANAMAT ECO
Atlaides līdz -30% visiem komplektiem!
Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

PASŪTIET JAU TAGAD
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Cīnieties pret hronisku nogurumu ar Pranamat ECO

Atgūstiet spēku ar Pranamat ECO. Mūsdienu dzīves temps ir ātrs. Mums ir nepieciešams atpūsties un atjaunoties. Bieži vien mums ir grūti atrast pat pāris minūtes, ko veltīt savai veselībai. Taču ko iesākt, kad trūkst spēka, enerģijas vai vēlmes veikt pat vienkāršākos ikdienas uzdevumus? Ar Pranamat ECO masāžu Jūs spēsiet atgūt spēku ļoti īsā laikā. 5 – 10 minūšu masāža katru dienu ir pietiekama, lai mazinātu nogurumu un atjaunotu nepieciešamo enerģiju visai dienai. Izmēģiniet šo dabisko, ātro un iedarbīgo metodi, lai atgūtu zaudēto spēku ar tūlītēju iedarbību!

Regulāri izmantojot Pranamat ECO:

  • Tiek stimulēta endorfīnu ražošana;
  • Rodas vispārēja labsajūta;
  • Tiek novērsts nogurums;
  • Uzlabojas koncentrēšanas spējas;
  • Tiek nostiprināta imūnsistēma;
  • Tiek rosināts skābekļa un enerģijas pieplūdums!

Jau pats nodoms parūpēties par sevi ir pirmais solis ceļā uz atlabšanu. Veltiet nedaudz laika sev - koncentrējiet savu enerģiju uz sevi - tas dos labumu Jums un Jūsu mīļajiem. Šodiena ir Jūsu atlikušās dzīves pirmā diena.


Ķermenim, garam un prātam

Mēs visi vēlētos atrast veidu, kā atgūt spēku, enerģiju un justies lieliski. Pranamat ECO masāža ļauj to panākt - katru reizi un gandrīz katrā vietā. 5 līdz 10 minūtes šīs atjaunojošās masāžas ir pietiekami, lai ierosinātu reālas pārmaiņas Jūsu dzīvē. Jums nav nepieciešams apmeklēt masieri vai pamest mājas vai biroju. Pranamat ECO lieliski iekļaujas Jūsu aizņemtajā dienas kārtībā. Reibinošais modernās dzīves temps nenozīmē, ka Jums nāksies pārtraukt rūpēties par savu veselību. Šodiena ir Jūsu atlikušās dzīves pirmā diena.

Pasūti tagad

Pranamat ECO - jūtiet, kā tas iedarbojas - soli pa solim

Pranamat ECO masāža palīdz uzlabot garastāvokli un piedzīvot pozitīvu emociju pieplūdumu. Pirmo 25 minūšu laikā Pranamat ECO rada tonizējošu iedarbību uz ķermeni, pēc tam seko relaksējoša iedarbība. Ievērojiet brīdi, kad izjūtat dziļu relaksāciju. Iestatiet taimeri ar patīkamu melodiju un ievērojiet šos norādījumus - soli pa solim:

1. Kreisā pēda
2. Labā pēda
3. Abas pēdas
4. Abas rokas
5. Visa mugura

Pranamat ECO: pamati

Pranamat ECO sniegtās priekšrocības līdzinās klasiskās masāžas iedarbībai apvienojumā ar tradicionālo akupresūru. Pranamat ECO noslēpuma pamatā ir patentētie lotosa zieda formas masāžas elementi. Tam ir nomierinoša un intensīva iedarbība. Regulāri lietojot Pranamat ECO, tiek stimulēta endorfīnu ražošana, kas sasaistās ar μ-opioīdu receptoriem smadzenēs, bloķējot sāpes. Endorfīni rada eiforijas un miera sajūtu. Regulāri lietojot Pranamat ECO, iespējams novērst muguras sāpes, samazināt celulītu un atbrīvoties no spriedzes, stresa un bezmiega. Tas var palīdzēt Jums izjust enerģētisko saikni jogas prakses laikā. Neatkarīgi no tā lomas Jūsu dzīvē, tas liks Jums justies lieliski.