10% atlaide + īpaša dāvana!

ZIEMASSVĒTKU PIEDĀVĀJUMS!

10% atlaide visiem komplektiem + DĀVANA katram pasūtījumam!

Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Mazina spiedienu uz saspiestā nerva sakni - uzlabojumu sajutīsiet 30 dienu laikā, ja nesaņemsiet cerēto - atgriezīsim naudu atpakaļ!

Saspiests nervs - stāvoklis, kad mugurkaula nervu sakne, kas nāk no muguras smadzenēm, visbiežāk mugurkaula kakla daļas skriemeļu diska bojājumu rezultātā tiek kairināta, radot sāpes (piemēram, trūce) vai tiek pārstiepta, piemēram, traumas gadījumā. Tas var notikt gan ar, gan bez sāpēm. Ja ir simptomi, tad jūt pulsējošas sāpes, nejūtīgumu vai tirpšanu, dažādās lokācijās - lāpstiņās, apakšdelmā un īpaši elkonī. Išiasa gadījumā sāpes izstaro no jostas vietas uz sēžamvietu un uz leju līdz kājām un pēdām. Nervu sāpes sauc par neirogēnām sāpēm, un tās atšķiras no iekaisuma sāpēm. Tomēr iekaisumam bieži ir nozīme pamata stāvokļa veidošanā.

Regulāra Pranamat ECO lietošana var:

  • Stimulēt endorfīnu veidošanos organismā, kas saistās ar mu opioīdu receptoriem smadzenēs, bloķējot sāpes bez negatīvām blakusparādībām;
  • *M-opioīd receptori - opioīdu receptoru klase ar augstu afinitāti** (**spēju sasaistīties ar citiem receptoriem) pret enkefalīniem un beta-endorfīniem, bet ar zemu afinitāti pret dinorfīniem. Šie receptori atbild par patīkamām sajūtām un sāpju mazināšanu.

  • Radīt eiforijas un miera sajūtu, uzlabojot kopējo pašsajūtu;
  • Uzlabot miega kvalitāti;
  • Samazināt iekaisumus;
  • Atslābināt muskuli ap saspiestā nerva sakni;
  • Palielināt skābekļa un barības vielu cirklāciju traumas vietā, veicinot šūnu atjaunošanos.

Pranamat ECO masāža palielina cirkulāciju, radot siltumu un remdējot sāpes traumētajā ķermeņa daļā. Pranamat ECO var lietot kopā ar tradicionālo medicīnu vai profesionāla masāžas terapeita pakalpojumiem.