Izgatavots Latvijā
Izgatavots Latvijā
5 gadu garantija
5 gadu garantija
30 dienu izmēģinājuma periods
30 dienu izmēģinājuma periods
Dabai draudzīgi materiāli
Dabai draudzīgi materiāli
Ražošanā izmantojam 100% zaļo enerģiju
Ražošanā izmantojam 100% zaļo enerģiju
Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

Pasūtīt
3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Dabisks veids ādas elastības uzlabošanai

Ādas elastība laika gaitā var mainīties dažādu iemeslu dēl, piemēram, pēc strauja svara zuduma vai bērniņa nākšanas pasaulē. Neapmierinātība ar ādas stāvokli mēdz izraisīt pašapziņas problēmas, ietekmējot to, kā mēs redzam sevi un kā mēs ģērbjamies. Ja tas izklausās pazīstami, Jūs droši vien jau esat izmēģinājusi dažādus veidus, kā atbrīvoties no ādas nepilnībām, taču Jums nav izdevies atrast iedarbīgu risinājumu. Regulāri lietojot Pranamat ECO, Jūs varat panākt redzamu atšķirību jau 30 dienu laikā.

Pranamat ECO masāža:

  • Iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem, uzlabojot tās izskatu;
  • Nodrošina ātrus rezultātus;
  • Aizņem tikai 10-15 minūtes dienā;
  • Padara ādu maigu un elastīgu.

Iedarbīgs veids, kā atgūt ādas gludumu un tvirtumu

Pranamat ECO masāža ir iedarbīga, dabiska metode ādas nepilnību mazināšanai un pat novēršanai. Produktus ir viegli lietot un tas neprasa pūles un lielus laika tēriņus. Tikai 15 minūtes dienā. Regulāra Pranamat ECO lietošana pozitīvi ietekmē ādas struktūru un izskatu. Regulāri lietojot Pranamat ECO, var tikt uzlabots nelīdzenas ādas izskats, ādas tonis un elastīgums.

“Esmu sajūsmā! Lietoju jau vairākas nedēļas un redzu, ka ādas stāvoklis uz kājām uzlabojas. Tik ļoti priecājos par šo paklājiņu, ka iegādājos to arī savai mammai un draudzenei! Manuprāt, lieliska dāvana sev un cilvēkiem, kurus mīli un kuriem vēli labu pašsajūtu!” /Anete Līsmane/

“Iesākumā varēju tikai labi, ja 6 minūtes pagulēt. Bet tagad, kopš izmantoju to savu augšstilbu lutināšanai, gulēšana uz muguras liekas tīrais nieks. Jau pēc pirmajām 3 dienām mana āda kļuva maigāka un elastīgāka. Nu, jau gandrīz gads pagājis un tas nav nolikts skapja augstākajā plauktā, bet ir neatņemama dienas sastāvdaļa.” /Dita Kauliņa/

LASĪT ATSAUKSMES

Tikai 15 minūtes dienā!

Izmantojiet šo vienkāršo programmu katru dienu un Jūs pamanīsiet atšķirību jau pirmo 2 nedēļu laikā - āda kļūs gludāka un elastīgāka. Ja nē - mēs atgriezīsim naudu! Ja Jums nav laika veikt visu programmu, vienkārši apsēdieties uz Pranamat ECO paklājiņa vai Pranamat ECO spilvena, skatoties filmu vai lasot grāmatu.

1. pozīcija

Modelē dibena un augšstilbu formu.

2. pozīcija

Izlīdzina augšstilbu ārējo virsmu.

3. pozīcija

Uzlabo augšstilbu priekšējo virsmu.

4. pozīcija

Dziļa masāža pie darba galda, ja esat pārāk aizņemta, lai izpildītu visu programmu.

Pranamat ECO atjauno ādas maigumu un elastību

Vai Jūs raizējaties par savu ķermeni? Vai Jums reizēm šķiet, ka nevar valkāt drēbes, kuras vēlētos valkāt? Vai vēlaties justies pārliecinātāka, valkājot bikini vai peldkostīmu? Laiks atkal justies skaistai ar Pranamat ECO!

Smailu lotosa lapu formas elementi maigi iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem. Jūs jutīsieties labāk jau no pirmās lietošanas reizes! Šis akupresūras komplekts ir iedarbīgs un drošs. Pranamat ECO ir vienkārši un viegli lietojams.

IZVĒLIES SAVU PRANAMAT ECO