VASARA KOPĀ AR PRANAMAT ECO
Atlaides līdz -30% visiem komplektiem!
Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

PASŪTIET JAU TAGAD
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal
Your Image alt

E-komercijas zvaigzne 2022

Otro gadu pēc kārtas Latvijā norisinās konkurss “E-komercijas zvaigzne”, kura mērķis ir izcelt Latvijas uzņēmumu veiksmes stāstus, atspoguļot labo praksi un iedvesmot uzņēmumus uzsākt pārdošanu digitālajā vidē. Sekojot pasaules tendencēm, šogad uzmanība tika pievērsta tādiem kritērijiem kā ilgtspēja un pieejamība, lietotāju pieredze, kā arī efektīva komunikācija. Uzņēmumus vērtēja starptautiska žūrija, kas deva iespēju saņemt novērtējumu no atzītiem nozaru ekspertiem.

Šogad, 2022. gadā 1. jūnijā, Fantadromā, tika apbalvoti labākie interneta veikali 11 dažādās kategorijās. Pranamat ECO tika pagodināti un izvirzīti 4 kategorijām - “Eksportētāji”, “E-komercijas kampaņas”, “Ilgtspēja”, “Ražotāji”. 

Esam ļoti lepni un pateicīgi par saņemtajiem apbalvojumiem visās izvirzītajās kategorijās:

  • “Eksportētāji”- Sudrabs
  • “E-komercijas kampaņas”- Sudrabs
  • “Ilgtspēja”- Bronza
  • “Ražotāji”- Sudrabs

Šogad tika iekļauta jauna kategorija - “E-komercijas kampaņa”, šajā kategorijā tika izvirzīti uzņēmumi, kuri rada efektīvus komunikācijas piemērus, kas veicina e-veikalu apmeklējumu. Kā mēs visi zinām, neviens mēs neesam ideāli, tādēļ ZELTA godalga nemaz šajā kategorijā nebija, bet Pranamat ECO tika pagodināti ne tikai ar sudraba novērtējumu, bet arī simpātijas balvu.

Pranamat ECO līdzīpašniece Olga Grigorenko: “Šis apbalvojums ir motivācija, lai turpinātu strādāt vēl labāk un efektīvāk! Lielākais Pranamat ECO zelts ir mūsu komanda!” 

Paldies, ka novērtējat un izvēlaties Pranamat ECO!

Sirsnībā,
Pranamat ECO komanda