Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Ziedot asinis un izglābt trīs dzīvības!

Your Image alt

Šajā mīlestības mēnesī, aicinām uzdāvināt daļu no sevis, ziedot asinis un izglābt trīs dzīvības!  Tieši tagad Tava palīdzība ir vajadzīga vairāk kā jebkad - asins krājums ir kritiski zems.

Līdz ar straujo Covid-19 izplatību donoru skaits ir samazinājies, bet pieprasījums pēc asins komponentiem slimnīcās paliek augsts. Pranamat ECO dodas palīgā un aicina ikvienu pievienoties, ziedot asinis un palīdzēt kādam, kuram tas tik ļoti ir nepieciešams!

Ar steigu jāatjauno rezerves, lai varētu glābt smagi slimu pacientu dzīvības, tāpēc paveic šo labestības darbu jau šonedēļ! Kopā mēs varam - apvienoties un palīdzēt! Asinis nav iespējams nopirkt veikalā, tās var tikai ziedot cilvēks cilvēkam – no sirds uz sirdi. ❤️

Ikviens asinsdonors visā Latvijā, kurš ziedos asinis no 14. līdz 25. februārim, saņems īpašu paldies no Pranamat ECO – masāžas sirsniņu un 30% atlaidi masāžas komplekta iegādei. 
 

  • Aicinām gan pret Covid-19 vakcinētus, gan nevakcinētus donorus.
  • Lai varētu ziedot pēc Covid-19 pārslimošanas vai pēc vakcinācijas pret Covid-19 (neatkarīgi no devas) jāpaiet 7 dienām.
  • Sievietes gada laikā drīkst ziedot 4 reizes, vīrieši 6.
  • Ja Tev ir jautājumi pirms asins ziedošanas par savu veselības stāvokli - zvani 80 000 003!

    Pārliecinies - vai vari ziedot?  https://www.vadc.lv/donoriem/vai-vari-ziedot  
    Kur vari izdarīt šo svarīgo darbu? https://www.vadc.lv/donoriem/izbraukumi-un-ziedosanas-vietas 

    KOPĀ MĒS VARAM PALĪDZĒT!