10% atlaide + īpaša dāvana!

ZIEMASSVĒTKU PIEDĀVĀJUMS!

10% atlaide visiem komplektiem + DĀVANA katram pasūtījumam!

Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Kakla spilvens
DĀVANĀ

pērkot komplektu
Lavender moon
+ MĒNESS DĀVANĀ

90€ vērtībā katram masāžas komplekta pasūtījumam! Piedāvājums spēkā kamēr dāvanas pieejamas! Nepalaidiet garām!

Pranamat moon pillow
30 dienu naudas atgriešanas garantija
5 gadu garantija
Ražots Latvijā
10% atlaide + īpaša dāvana!

ZIEMASSVĒTKU PIEDĀVĀJUMS!

10% atlaide visiem komplektiem + DĀVANA katram pasūtījumam!

Standarta masāžas komplekts

Paklājs + Spilvens
€232
€209
ietaupi 23 €
Krāsa: Tirkīzzils & Tirkīzzils

Visa ķermeņa PRO masāžas komplekts, kas sastāv no masāžas paklājiņa, spilvena, mini paklājiņa un praktiskas somas, kas ideāli piemērota komplekta uzglabāšanai un pārnēsāšanai.

Masāžas komplekts ir lieliska dāvana sev vai kādam, kas piekopj veselīgu dzīvesveidu. Izbaudiet dziļi sildošu visa ķermeņa masāžu savās mājās. Tā iedarbojas uz bioloģiski aktīviem punktiem, atslābina, nomierina, atjauno enerģiju, uzlabo miega kvalitāti un ādas elastību. Rekomendējam izmantot 100% lina somu pareizai un saudzīgai komplekta uzglabāšanai.

 • Pranamat masāžas paklājiņš
 • Pranamat spilvens

 • Pranamat Mēness spilvens galvas un kakla masāžai (90 € vērtībā)

  + Piegāde bez maksas līdz tavām mājas durvīm

Pievienot grozam

Pilnais masāžas komplekts

Paklājs + Spilvens + Mini
€324
€292
ietaupi 32 €
Krāsa: Tirkīzzils & Tirkīzzils
Šis unikālais un patentētais masāžas komplekts ir efektīvs, pārbaudīts un drošs. Visa ķermeņa masāža no galvas līdz kājām.

 • Pranamat masāžas paklājiņš
 • Pranamat spilvens
 • Pranamat mini paklājiņš

 • Pranamat Mēness spilvens galvas un kakla masāžai (90 € vērtībā)

  + Piegāde bez maksas līdz tavām mājas durvīm

Pievienot grozam

Masāžas komplekts PRO

Paklājs + Spilvens + Mini + XL Soma
€386
€348
ietaupi 38 €
Krāsa: Tirkīzzils & Tirkīzzils
Oriģināls, pasaulē iecienītākais akupresūras masāžas komplekts.

 • Pranamat masāžas paklājiņš
 • Pranamat spilvens
 • Pranamat mini paklājiņš
 • Pranamat uzglabāšanas soma

 • Pranamat Mēness spilvens galvas un kakla masāžai (90 € vērtībā)

  + Piegāde bez maksas līdz tavām mājas durvīm

Pievienot grozam

Pranamat Moon spilvens

Ekskluzīvais Mēness spilvens ir izgatavots ierobežotā daudzumā. Tas lieliski piekļaujas kakla un pakauša formai un pateicoties tam - masāžas laikā mazinās spriedze un diskomforts galvas un kakla daļā.

Pārliecinieties, ka tas ir Jūsu ideālais komplekts

Man nepieciešams...
STANDARTA
komplekts
Paklājs + spilvens
PILNAIS
komplekts
Paklājs + spilvens + mini
Novērst diskomfortu un saspringumu galvas un kakla daļā.
Muguras masāža spriedzes un stresa mazināšanai.
Enerģiju un labsajūtu sniedzoša kāju un pēdu masāža.
Visa ķermeņa masāža maksimālai iedarbībai.
Ērtāks ceļojums ar Pranamat ECO® mini.
5 gadu garantija
NEW YORK POST
Marie Clarie
Forbes
VOQUE
Womens Health
ELLE
OEKO-TEX

Ikvienam patīk Pranamat ECO

I bought my mat around 10 years ago, and it's still working and looks perfect! For this time all my relatives and friends got Pranamat as a gift on all occasions =) Came here to buy one more set - with Moon, fell in love when saw it! Thank you for the product you are creating, guys!
Anna
Lielisks produkts! Ja man ir problēmas ar iemigšanu vakarā uzguļos uz paklājiņa vai zem kakla palieku spilventiņu un aizmiegu. Uz paklājiņa nereti noguļu pus nakti. Problēmas ar vēdera izeju? Paguliet ar vēderu uz pranamat, viss sāks darboties! Liekas, ka uz augšstilbiem sāk parādīties celulīta pazīmes, sāciet lietot pranamat augštilbu daļai! Šīs trīs pašas pārbaudītas un darbojas!
Ilze Čerevko
Pranamat paklājiņš un spilventiņš ir man atceļojuši līdzi uz Etiopiju, kur uz laiku esmu apmetusies - tik svarīgi man tie ir. Tie abi ir mani labākie sabiedrotie ik vakaru! Paklājs der ādas tvirtumam, spilvens ideāli der savilktiem plecu muskuļiem. Esmu savu komplektu aizdevusi draugiem, kad viņiem bija problēmas ar sorandu, muguru - un viņi katrreiz pēc tam iegādājas savējos! Neaizvietojams produkts! Paldies!
Ligita Callaway
Šis ir mans jaunatklājums ceļā uz labāku un veselīgāku dzīvi.Šis paklājs nu jau ietilpst manā ikvakara rituālā. Ļoti labi atslābina un relaksē ķermeni pēc garas un stresainas dienas. Vīra mugura arī jūtas pateicīga guļot uz paklājiņa. Paldies Pranamat eco par šo burvīgo komplektiņu.
Vineta Ozoliņa
Pirmā reize uz Pranamat paklājiņa bija dikti sāpīga! ?? Ilgāk par dažām minūtēm nevarēju nostāvēt! Sajūta līdzīga it kā basām kājām ātri skrietu pa grants ceļu! ?? Pēc pirmās reizes, kādas 24 h izjutu vieglu tirpoņu, siltumu vietās, kuras saskārās ar Pranamat paklājiņa virsmu! Sajūtu ziņā tas bija diezgan interesants novērojums, likās, ka tajās zonās asinis riņķo daudz straujāk! ?? No rītiem pamēģināju aptuveni kādas 20 minūtes pagulēt un pameditēt- rezultāts fantastisks- skaidra galva, pamodies ķermenis, ne miņas no galvas sāpēm, stresa vai sliktas pašsajūtas!
Kaspars Blūms-Blūmanis
Esmu Pranamat īpašniece ļoti ilgi. Pirkām ar vīru uz pusēm. Salikām kopā 20 latus katrs. Tas bija liels pirkums. Esmu ļoti apmierināta ar kvalitāti. Lietoju katru vakaru, ieklāju gultā, apguļos un aizmiegu. Nu jau ir tāda laba atkarība iestājusies, ja vien iespējams, visur ņemu līdzi, kur paredzēts palikt pa nakti. Un, protams, ja sāp kājas, lieku zem kājām. Mēdzu aplikt ap rokām, tad uznāk īpaši salds miegs. Paldies! Paldies! Paldies!
Daina Liepiņa
Šo Pranamat ECO bruņurupucīti saņēmu dāvanā un esmu patiesi priecīga par adataino draugu. Pēc nogurdinošas darba dienas es to palieku zem sprandas un jūtu, kā atslābinās muskuļi un manu ķermeni pārņem patīkama atslābuma sajūta. Adatainais bruņurupucītis lieliski atbrīvo no stresa sajūtas, kas uzkrājies dienas gaitā.
Ineta Gaļanska (Mika)
Pranamat ECO, manā īpašuma ir aptuveni 6 gadus, kopš vecākā dēla piedzimšanas. Un tad nu ar Pranamat mums ir tāda īpaša draudzība, ik pa laikam tas tiek izvilkts no skapja un iziets vesels rituāls, lai salabotos, citreiz tas prasa nedēļu, citreiz nepieciešams ilgāk. Arī šodien, pēc kārtīgas jau pus nedēļas ilga maratona sniega tīrīšanā, mana roka stiepjas pēc matracīša.
Santa Priede
Šo adataino Pranamat ECO bruņurupucīti es lietoju, lai noņemtu savilktās sprandas sāpes. Tas ir mans lieliskais sabiedrotais ik dienu. Darba dienu vakaros, pirms gulēt iešanas bruņurupucītis vienmēr ir ar mani, tas noņem saspringumu un sāpes.
Ineta Gaļanska (Mika)
Aukstumpeldes un Pranamat ir divas lietas, kas pēdējo 2 gadu laikā liek justies fantastiski.
Una Frīdemane