VASARA KOPĀ AR PRANAMAT ECO
Atlaides līdz -30% visiem komplektiem!
Seko mums

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

PASŪTIET JAU TAGAD
Starpsumma:
Atlaide:
Dāvanu karte:
Kopā:

Ekspress maksājumu veidi

Mēs izmantosim jūsu PayPal sniegto adresi. Piegādes maksa arī tiks aprēķināta, pamatojoties uz šo adresi.

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

OFICIĀLĀ ATKLĀŠANA Pranamat ECO kolekcija
"Latvijas kaņepe"

IEGĀDĀJIES SAVU

pieejama jau tagad

"PERSIKS"

(tikai 777 gab.)

"ĀBOLS"

(tikai 777 gab.)

Ekskluzīva kolekcija

Atzīmējot mūsu 15.jubileju, esam Jums sarūpējuši ierobežotas tirāžas kolekciju, katrā krāsā pieejami tikai 777 masāžas komplekti. Kaņepju šķiedra un audums, roku darbs.

Kaņepju audums

Kaņepēm nav nepieciešami pesticīdi vai apūdeņošana, un tās absorbē vairāk CO2 nekā koki. Kaņepju audums ir dabīgi elastīgs, izturīgs, ilgtspējīgs un atjaunojams. Ideāli piemērots mūsu produktiem.

Kaņepju šķiedra

Kaņepju šķiedra ir viena no izturīgākajām. Un tā ir izturīgākā starp visām dabiskajām šķiedrām.

Ekskluzīvs izšuvums

Izstrādāts, lai radītu iespaidu. Unikāls izšuvums. Tikai 777 eksemplāri. Unikāls, moderns un ierobežots izlaidums.

Ikonisks patentēts lotosa zieds

Kolekcija mainās, bet lotosa zieds joprojām paliek tikpat skaists un efektīvs. Izgatavots no pārstrādājama materiāla, tādējādi līdz minimumam samazinot atkritumu daudzumu.

PRANAMAT ECO
15 GADI

Dārgie draugi ,

Ar lepnumu un prieku vēroju, kā piepildās mans sapnis - īpašā svētku "Latvijas kaņepe" kolekcija ir gandrīz gatava!

Esmu bijusi klāt visā radīšanas procesā, nodrošinot, ka katrs masāžas komplekts ir nevainojams un mīlestības pilns. Šī nav masu produkcija un mūsu jubilejas gadā esam radījuši tikai 777 masāžas komplektus katrā krāsā.

Šī kolekcija apliecina mūsu nostāju par ilgtspējas nodrošināšanu un katrs produkts atspoguļo mūsu apņemšanos uzņemties atbildību par vidi un rūpes par pasauli un tās iedzīvotājiem.

Ar mīlestību un rūpēm par Jums un mūsu planētu,
Olga,
Pranamat ECO® dibinātāja

IZVĒLIES SAVU LIMITĒTĀS KOLEKCIJAS KOMPLEKTU JAU ŠODIEN

Pilnais masāžas komplekts

Paklājs + Spilvens + Mini
€384
€384
Krāsa: PERSIKS
Ierobežota izdevuma masāžas komplekts visam ķermenim, divās unikālās, pēc pasūtījuma izgatavotās krāsās. Komplekts sastāv no Pranamat ECO paklājiņa, Pranamat ECO spilvena un Pranamat ECO Mini, kas izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem: kaņepju auduma un kaņepju šķiedras. Lieliska dāvana un neaizstājama masāža ikvienam, kas ievēro veselīgu dzīvesveidu. Pranamat ECO sniedz dziļu masāžu visam ķermenim, neizejot no mājām. Tas uzlabo ādas elastību un iedarbojas uz ķermeņa aktīvajiem punktiem.
Pievienot grozam

Standarta masāžas komplekts

Paklājs + Spilvens
€277
€277
Krāsa: PERSIKS
Ierobežota izdevuma masāžas komplekts, divās unikālās, pēc pasūtījuma izgatavotās krāsās. Komplekts sastāv no Pranamat ECO paklājiņa un Pranamat ECO spilvena, kas izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem: kaņepju auduma un kaņepju šķiedras. Tas ir paredzēts galvas, kakla, plecu un visas muguras masāžai. Pranamat ECO spilvens palīdzēs Jums atslābināt muskuļus muguras lejasdaļā un kakla zonā, bet Pranamat ECO paklājiņš iedarbosies uz muguras, vēdera, roku un kāju aktīvajiem punktiem.
Pievienot grozam
KLASISKĀ KOLEKCIJA

Klientu atsauksmes

Lielisks produkts! Ja man ir problēmas ar iemigšanu vakarā uzguļos uz paklājiņa vai zem kakla palieku spilventiņu un aizmiegu. Uz paklājiņa nereti noguļu pus nakti. Problēmas ar vēdera izeju? Paguliet ar vēderu uz pranamat, viss sāks darboties! Liekas, ka uz augšstilbiem sāk parādīties celulīta pazīmes, sāciet lietot pranamat augštilbu daļai! Šīs trīs pašas pārbaudītas un darbojas!
Ilze Čerevko
Uz Pranamat paklājiņa pārsvarā paguļu vakarā pirms gulētiešanas. Tas ļoti labi atslābina un nomierina. Ir gadījies arī aizmigt uz tā. Man palīdz arī pret muguras sāpēm. Esmu patīkami pārsteigta par tā labo iedarbību un patīkamajām sajūtām.
Daiga Kozuliņa
Visi tie cilvēki, kuri mīl sevi un rūpējas par savu veselību noteikti iesaku Pranamat paklājiņu. Tā kā man ir sēdošs darbs un uz masāžām tik bieži netieku, nolēmu sevi iepriecināt ar Pranamat. Tikai pāris minūtes vakarā un Tu jūties tāds kā žiperīgāks.
Inga Vilmane
Pranamat ECO, manā īpašuma ir aptuveni 6 gadus, kopš vecākā dēla piedzimšanas. Un tad nu ar Pranamat mums ir tāda īpaša draudzība, ik pa laikam tas tiek izvilkts no skapja un iziets vesels rituāls, lai salabotos, citreiz tas prasa nedēļu, citreiz nepieciešams ilgāk. Arī šodien, pēc kārtīgas jau pus nedēļas ilga maratona sniega tīrīšanā, mana roka stiepjas pēc matracīša.
Santa Priede