Pranamat Eco 8 10 77

ATBRĪVOSIETIES NO CELULĪTA. VIENKĀRŠI UN EFEKTĪVI.

CELLULITIS RELIEF
CELLULITIS RELIEF

Celulīts daudzām sievietēm liek justies neērti pludmalē un atteikties no apģērba, kas viņām patīk. Ja jums ir pazīstamas šīs sajūtas un jūs esat izmēģinājusi dažnedažādus līdzekļus, lai atbrīvotos no celulīta, bet tā arī nesasniedzāt vēlamo rezultātu – pamēģiniet masāžu. Garantējam, ka, regulāri lietojot Pranamat masāžas paklājiņu 30 dienas no vietas, jūs pamanīsiet izmaiņas – jūsu āda kļūs gluda un tvirta. Masāža ar Pranamat iedarbojas uz ādas dziļajiem slāņiem, palīdzot mājas apstākļos tikt galā ar celulītu pat vēlīnā stadijā.

Regulāras masāžas priekšrocības:

 • Uzlabo asinsriti
 • Bagātina ādu ar skābekli
 • Stimulē limfas plūsmu
 • Sniedz ātrus rezultātus
 • Aizņem tikai 10-15 minūtes dienā
 • Padara ādu gludu un tvirtu

KĀPĒC JŪS IEMĪLĒSIET SAVU PRANAMAT?

Mēs cītīgi strādājam, lai varētu jums piedāvāt augstākās kvalitātes produktu. Mūsu galvenā prioritāte – apmierināti klienti. Tieši tāpēc mēs īpašas rūpes un uzmanību veltām katrai detaļai.

RADĪTS AR MĪLESTĪBU

Rīgas meistari katru paklājiņu šuj ar rokām

EKOLOĢISKAS IZEJVIELAS

Tikai kvalitatīvas un ekoloģiskas izejvielas no Eiropas

ĀTRA PIEGĀDE

Piegādes laiks 1-3 darba dienas

AUGSTA KVALITĀTE

Produkcija atbilst visstingrākajām prasībām

30 DIENU IZMĒĢINĀJUMA LAIKS

Paklājiņu ir iespējams atgriezt, ja tas neapmierinās jūsu vēlmes

5 GADU GARANTIJA

Standarta garantijas laiks – 5 gadi. Bet Pranamat jums kalpos daudz ilgāk

DABISKS VEIDS, KĀ ATBRĪVOTIES NO CELULĪTA

Masāža ir pats efektīvākais veids, kā atbrīvoties no celulīta mājas apstākļos. Garantējam, ka regulāra problemātisko zonu masāža (2-3 reizes nedēļā pa 10-15 minūtēm) palīdzēs jums īsā laikā samazināt gurnu apjomu un atgriezt ādas gludumu un tvirtumu. Pranamat masāžas paklājiņš uzlabo asinsriti un limfas plūsmu un tādējādi veicina atbrīvošanos no celulīta bez diētām un vingrojumiem.

Celulīts – tā nav tikai kosmētiska problēma, tās ir strukturālas izmaiņas zemādas tauku slānī, kuras vēlīnajās stadijās nav iespējams novērst bez masāžas. Lieta tāda, ka sievietēm tauku šūnas atrodas vertikālās kapsulās, kas veidotas no kolagēna šķiedrām. Kad kapsula pārpildās ar tauku nogulsnējumiem, kas pilni ar toksīniem, saistaudi izstiepjas, tādējādi traucējot normālu asins un limfas cirkulāciju.

​Kļūdaini tiek uzskatīts, ka celulīta iemesli ir tikai nepareizs uzturs un mazkustīgs dzīvesveids. Neviena sieviete, pat pati veselīgākā, nav no tā pasargāta. Celulītu var izraisīt dažādi iemesli, piemēram:

 • hormonālais disbalanss
 • hronisks nogurums, miega traucējumi
 • iedzimtības faktors (ādas un figūras strukturālās īpatnības)
 • smēķēšana un alkohols
 • neveselīga apkārtējā vide
 • Pasūtīt

TIKAI 15 MINŪTĒS DIENĀ UN JŪS PILNĪBĀ ATBRĪVOSITIES NO CELULĪTA

Veiciet šos vienkāršos vingrinājumus katru dienu, un jau pēc 7 dienām jūs ievērosiet pirmās izmaiņas; āda kļūs daudz līdzenāka un tvirtāka. Ja jums nav laika visai programmai, vienkārši palieciet Pranamat masāžas paklājiņu zem gurniem un sēžas katru reizi, kad skatāties filmu vai lasāt grāmatu.
POSITION 1

STĀVOKLIS 1

Veido ideālu gurnu un sēžas formu.

POSITION 2

STĀVOKLIS 2

Koriģē augšstilbu aprises un noņem apjomu

POSITION 1

STĀVOKLIS 3

Stimulē limfas plūsmu.

POSITION 1

STĀVOKLIS 4

Palīdz veikt masāžu, kad nav laika visai programmai.

KAS IR PRANAMAT ECO?

Masāžas paklājiņa darbības princips ir tāds pats kā klasiskajai masāžai. Aplikatori intensīvi iedarbojas uz ādas virsmu, paātrinot asinsriti un limfas plūsmu. Asins pieplūde problemātiskajām zonām nodrošina daudz intensīvāku audu apgādi ar barības vielām – aktivizējas atjaunošanās procesi, tiek izvadīti šūnu darbības blakuprodukti, āda kļūst tvirta un elastīga.

Pasūtīt

PRANAMAT PALĪDZĒS JŪSU ĀDAI ATGŪT GLUDUMU UN TVIRTUMU

Vai jūs kautrējaties par savu figūru? Vai esat spiesta nēsāt brīvu, bezformīgu apģērbu? Vai jūs nevarat atļauties uzvilkt atklātu peldkostīmu? Ir pienācis laiks atgūt savu skaistumu ar Pranamat!

Pranamat masāžas paklājiņa asās adatiņas jūtami iedarbojas uz ādas dziļajiem slāņiem, uzlabojot asinsriti un paātrinot limfas plūsmu. Asinis vienā mirklī pieplūst problemātiskajām vietām. Jau pirmajā reizē jūs jutīsiet, ka tas iedarbojas. Masāžas paklājiņš neizstaipa ādu, netraumē asinsvadus, darbojas efektīvi un nekaitīgi. Pranamat ir vienkārši un ērti lietot. Pārliecinieties par to pašas!

SMOOTH SKIN

IZVĒLIES SAVU Pranamat ECO

ĻAUJIET PRANAMAT ECO ATBRĪVOT JŪS NO CELULĪTA.

Pasūtīt