Pranamat Eco 8 10 77

Pranamat ECO Dabīgs & Tirkīzzils

Pranamat ECO Pranamat ECO Dabīgs & Tirkīzzils - Top View
Pranamat ECO Pranamat ECO Dabīgs & Tirkīzzils - Bottom View
Pranamat ECO Pranamat ECO Dabīgs & Tirkīzzils - Bottom Detailed
Pranamat ECO Pranamat ECO Dabīgs & Tirkīzzils - Lotus Detailed
Pranamat ECO Pranamat ECO Dabīgs & Tirkīzzils - Side View
Pranamat ECO Pranamat ECO Dabīgs & Tirkīzzils - Gift Box
Pranamat ECO Pranamat ECO Dabīgs & Tirkīzzils - Inside View and Illustration
€110 ,-
Pievienot grozam

Akupresūras paklājiņš Pranamat ECO - tas ir jaunās paaudzes masāžas līdzeklis, kura darbības princips balstās uz seno austrumu gudrību. Masāžas elementi lotosa ziedlapiņu formā intensīvi masē ķermeni, nodrošinot ārstniecisku efektu visam organismam. Tā ir fiziska pieredze, kas aktivizē visas organisma darbības, stimulē prātu, un veicina garīgo izaugsmi. Šo produktu priekšrocības ir nenovērtējamas.

Iemesls, kāpēc Pranamat ECO ir tik efektīvs, balstās uz pielietošanas laika stratēģiju, kuras laikā ķermenis spēj vienlīdzīgi koncentrēties uz celoņiem un sekām veselības uzlabošanai. Paklājiņš ir ceļš uz balansu jūsu kopējai veselībai.

 • Izmērs - 45 x 73 см
 • Pārvalks - 100% lins
 • Lotoss - 100% H.I.P.S
 • Pildviela - 100% kokosšķiedra
 • Pildvielas pārvalks - 100% dabīga kokvilna
 • 221 masāžas lotosi 25 ziedlapiņas katrs

100% oriģināls

Mēs jums garantējam neviltota produkta pārdošanu

Maksājuma veids

Drošs maksājums ar Paypal, Visa, MasterCard and American Express.

30-dienu naudas atgriešana

30 dienu naudas atgriešana - mēs nejautājam iemeslus.

Atsauksmes

 1. Laima Rozentāle

  Masāžas paklajiņu man rekomendēja draudzene, viņu jau pārāk ilgi moka celulīts. Man liekas kā pozitīvs rezultāts ir. Nezinu kāpēc citi saka kā sēdēt uz Pranamat ir sāpīgi. Man ir ļoti patīkami)))))

 2. Irina Klementjeva

  ļoti efektīvs pret muguras sāpēm un galvas sāpēm. palīdz 100%, pārbaudīja uz sevis un uz bērniem))

 3. Veronika Šmitte

  Paldies par ātru un ērtu piegādi! Šodien pasūtīju un pēc pāris stundas jau atbrauca kurjers. Iepakojums ir tik skaists ka negribas atvērt)))

 4. Jānis

  Ārstē muguru un arī kad galva sāp, es apguļos uz pranamat un pēc pusstundas viss jau ir kārtībā. Sākumā es šaubījos par Pranamat iedarbību, bet tagad saprotu ka tā bija pareizā izvēle

 5. Diāna

  Es pavadu daudz laiku sežot pie datora līdz ar to parādījās sāpes mugurā. Nesen nopirku Pranamat paklajiņu, lietoju to birojā. Man tas uzreiz mazina sāpes un palīdz normāli izturēt darba dienu. Lietoju arī mājās pie TV.

 6. Andris

  Sen biju domājis nopirkt sev kādu mājas masieri, un kad ieraudzīju kā mums Latvijā ražo vienu no labākiem, uzreiz to pasūtīju. Piegāde ir ļoti ārta, ērts iepakojums (var ņemt līdzi ceļā) un ļoti stilīgs dizains. Par iedarbības efektu pagaidām neko nevaru pateikt, bet masāža ar pranamat man patīk!

 7. Baiba

  Pirms 2 nēdēļām nopirku Pranamat paklājiņu. Pirmajās dienās bija ļoti sāpīgi, bet tagad man ļoti patīk. Viņš man palīdz aizmigt un aimirst visas problēmas.

 8. Laila Kruzīte

  Izmantoju Pranamat katru dienu pirms gulētiešanas, viņš man palīdz aizmigt.

 9. Roberts

  Cik?? 99 EUR par parasto akupresūras paklājiņu? Neticami!

 10. replied on «DĀRGI!»

  Labdien, Robert!

  Paldies par Jūsu komentāru. Pranamat cena ir atkarīga no izejvielām un ražošanas valsts. Paklājiņus ražojam pašu mājās Latvijā, kas šo procesu sadārdzina, ņemot vērā to, ka Āzijas valstīs tas būtu daudz lētāk. Pranamat izgatavošanai izmantojam tikai 100% ekoloģiskus materiālus, kas neizraisa alerģijas reakcijas uz ādu un ir nekaitīgi apkārtējai videi. Cena ir pielīdzināma divām masāžām Spa, bet neuzdāvināt masāžu mājās sev katru dienu?!

 11. Ирина Гелиашевич

  От целлюлита можно избавится только с помощью массажа! Убедилась в этом лично! Я пользуюсь ковриком, каждый день и мне помогает. Как вообще некоторые могут верить в то, что можно помазаться "ВОЛШЕБНЫМ" антицеллюлитным кремом и всё пройдёт! Нужно работать над проблемой комплексно! Массажный коврик своими колючками воздействует разогревает проблемные зоны и улучшает кровообращение и отнимает у меня всего 15 минут в день. Я довольна, пользуюсь им 2 месяца, ну у меня не очень много целлюлита конечно было, но мне помогло. В целях профилактики продолжаю пользоваться и новых проблемных образований нет!