Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

OEKO-Tex sertificēts akupresūras masāžas komplekts

Atjaunots: Aug 14, 2020
OEKO-Tex sertificēts akupresūras masāžas komplekts
Pranamat ECO masāžas komplekts tagad ir OEKO-TEX® sertificēts

Pranamat ECO ir pirmais masāžas komplekts, kas saņēmis OEKO-TEX® sertifikātu. Tas nozīmē, ka mūsu produkti ir 100% netoksiski un droši ādai.

Mēs jau iepriekš esam saņēmuši sertifikātus par atsevišķām sastāvdaļām, jo izmantojam tikai ekoloģiskus un augstas kvalitātes materiālus, kas ir droši cilvēkiem un planētai. BET mēs esam sajūsmināti, ka saņēmām OEKO-TEX apstiprinājumu visam mūsu kopējam produktam.

Handmade in Europe


OEKO-TEX® sertifikāts nozīmē to, ka visi ražošanā izmantotie materiāli (no auduma un šuvēm līdz rāvējslēdzējiem) un krāsas ir nekaitīgi un netoksiski.

OEKO-TEX® vispārējā analīze pārbauda vairāk nekā 100 kritērijus, tostarp veic ne tikai ražošanā aizliegto vielu, bet arī potenciāli bīstamo vielu izpēti. Obligāti tiek izvērtēta atbilstība pH standartam, pārbaudīta smago metālu, formaldehīda un hloru saturošu vielu (pentahlorfenola un tetrahlorfenola) izmantošana. Produktu sastāvs tiek pētīts arī attiecībā uz alerģisko krāsvielu saturu, kas izraisa kontaktdermatītu.

Handmade in Europe


Pranamat ECO masāžas komplekts ir pirmais un šobrīd vienīgais akupresūras masāžas komplekts, kas saņēmis OEKO-TEX® sertifikātu.

Mūsu masāžas paklāji un spilveni ir ar rokām izgatavoti no tīra lina un kokvilnas, pildvielās izmantojot kokosriekstu šķiedras un griķu sēnalas.

Ētiska izgatavošana, sertificēti dabiski un netoksiski materiāli: uz šiem pamatiem ir balstīts mūsu izturīgais, drošais un efektīvais Pranamat ECO masāžas komplekts!