Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

No pasaules vadošajiem akupresūras līderiem

Gudri risinājumi. Ekskluzīvs dizains.

Patented Lotus

Patentēts lotoss

Unikālais masāžas elementa dizains, lotosa zieda formā, ir aizsargāts ar patentu D879314. Asās ziedlapiņas ir garākas un efektīvākas, sniedzot intensīvu masāžu un tajā pat laikā ir drošas ādai.

Iconic lotus embroidery

Izsmalcināts lotosa zieda izšuvums

Pranamat ECO estētiskais dizains ir viegli atpazīstams. Tirgū ir daudz imitāciju. Īpašais lotosa zieds, kas ir izšūts masāžas produktu aizmugurē, ir viens no dizaina elementiem, kas apliecina, ka tas ir oriģināls Pranamat ECO.

Natural dyes and fillers

Dabiski materiāli un drošas krāsas

Mēs vienmēr izvēlamies materiālus, kuri ir 100% droši - gan cilvēkiem, gan dabai. Mūsuprāt, tam ir būtiska nozīme, jo produkts ir intensīvā saskarē ar ķermeni.

Wide border

Plata mala

Ergonomiskajam dizainam ir trīs centimetru apmale, kas atvieglo paklājiņa lietošanu.

Welding attachment technology

Lotosu stiprinājuma tehnoloģija

Pranamat ECO masāžas komplekta ražošanā netiek izmantota toksiska līme - patentētais lotoss (patenta numurs D879314) ir droši piestiprināts izmantojot termiskās presēšanas tehnoloģiju.

Supporting accessories

Papildus produkti

Mēs esam modernās akupresūras masāžas kustības līderis pasaulē, tāpēc mēs rūpējamies, lai visiem Pranamat ECO īpašniekiem būtu viss nepieciešamais - lielā soma uzglabāšanai, spilvens kaklam, mazais paklājs pēdām un limitētās sērijas mini masāžas produkti.

Kāpēc izvēlēties Pranamat ECO?

Natural Materials

Dabiskas izejvielas

Izgatavots no lina, kokvilnas, kokosriekstu šķiedras, griķu sēnalām un HIPS plastikas. Nesatur toksiskas vielas, saudzē dabisko vidi. Kaste un komplektā iekļautā rokasgrāmata ir izgatavotas no pārstrādātiem materiāliem.

OEKO-TEX® Certified

OEKO-TEX® sertificēts

Iegūtais OEKO-TEX STANDARTS 100 sertifikāts nozīmē to, ka Pranamat ECO ir neatkarīgi laboratoriski pārbaudīts - bez kaitīgām vielām, kā arī drošs intensīvai saskarei ar ādu.

Powered by green energy

Ražošanā izmantojam tikai zaļo enerģiju

Visi Pranamat ECO produkti ir izgatavoti, izmantojot 100% zaļo enerģiju, no atjaunīgiem resursiem.

International Awards

Starptautiski apbalvojumi

Pranamat ECO ir ieguvis "Pasaulē labākā akupresūras paklājiņa" titulu un tika izvēlēts par "Wellness Innovation Award" balvas ieguvēju. Tāpat Pranamat ECO ir ieguvis vairākas starptautiskas balvas, piemēram, "WeGreen Award", "ECO Best Award" un "Live Organic Awards".

Handmade with Love

Roku darbs, izgatavots ar mīlestību

Visi Pranamat ECO produkti ir roku darbs, izgatavoti tepat Latvijā, sekojot stingriem kvalitātes un ētikas standartiem.

5-Year Warranty

5 gadu garantija

Pranamat ECO ir ilgtspējīgs produkts, kas gatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, tāpēc tam ir 5 gadu garantija.

30-Day Trial Period

30 dienu izmēģinājuma periods

Katram Pranamat ECO produktiem ir 30 dienu izmēģinājuma periods ar naudas atdošanas garantiju, kura laikā varat to atgriezt, ja tas nesniedz cerēto rezultātu.

No kā ir izgatavots Pranamat ECO?

HIPS plastic

HIPS plastika

100% HIPS plastika, hipoalerģiska un otrreiz pārstrādājama, apstiprināta Eiropas Savienībā.

Linen

Lins

100% lins, krāsots ar drošām, hipoalerģiskām un sertificētām krāsām.

Cotton

Kokvilna

100% dabiska kokvilna, iegūta ētiskā ceļā.

Coconut Fibre

Kokosriekstu šķiedra

100% kokosšķiedra - dabiski izturīga pret putekļiem, pelējumu un nepatīkamiem aromātiem.

Kuru Pranamat ECO akupresūras komplektu vēlaties mājās?

Izvēlieties savu krāsu
-10%

Galvas, sprandas un muguras
masāžas komplekts

Paklājs + Spilvens

232208.80
Pievieno grozam
-14%

Visa ķermeņa masāžas komplekts

Paklājs + Spilvens + Mini

324278.64
Pievieno grozam
-14%

Visa ķermeņa masāžas komplekts
ar somu

Paklājs + Spilvens + Mini + XL Soma

386331.96
Pievieno grozam

Mūsu vēstnieki

@dace.alpa.blog

Pranamats ir mans labākais draugs cīņā ar nesmuko celulītu [esmu gājusi uz sāpīgām vakūmmasāžām un, jeibogu, ar pranamat rezultāts ir tieši tāds pats, tikai nepaliek zilumi uz kājām]. Lēnām un pacietīgi un es redzu kā kājas un dibens ir uzlabojies. Acīmredzami uzlabojies! Un arī vīrs to redz. Un man tikai prieks un vēlme turpināt, jo vīrs tik nober ar komplimentiem. Jā, tas ir ļoti sāpīgi sēdēt uz viņa, bet tieši tas ir tas brīdis, kad var paņemt rokā grāmatu un nedomāt par to kā deg, bet ieiet grāmatā.

Apskati Instagram

@silovamaija

Mans slēpnis, saiņojot dāvanas. Kāds, kurš šogad ir labi uzvedies saņems @pranamat_latvija, lai arī turpmāk ir tonusā un neatslābst. Nevaru pat saskaitīt, cik daudzas reizes man ir izlīdzējis šis aso lotosiņu pavēlnieks, bet mana mugura un piektais elements ir ļoti pateicīgi. Atklāšu noslēpumu, man bija jāiet ciemos pie lielas ğimenes, nevarēju izdomāt, ko tādu UZDĀVINĀT, lai visiem tas nestu ne tikai prieku, bet arī labsajūtu šī vārda tiešākajā nozīmē. Protams, sēžot un guļot uz Pranamat praktiski katru dienu, atbilde nāca diezgan ātri. Domāju šo veiksmīgo triku es atkārtošu arī šogad dodoties ciemos pie citiem draugiem. Pēc garas dienas uz papēžiem (dažkārt, ar turpinājumu vakarā) atpūtināt muguru uz Pranamat Eco paklājiņa ir zelta vērtē pirms miega Pranamat Eco spilventiņš relaksē kakla daļu, kā labākā spa ekspress masāža aizņemtiem cilvēkiem. Bet ādas tonusam un elastībai tas ir vispār privātais trenažieris⭐ Galvenais - darīt to pastāvīgi un ar baudu.

Apskati Instagram

@zandazr

Daudz labu atsauksmju bija dzirdēts par @pranamat_latvija, bet pašai līdz šim nebija nācies to “izbaudīt” uz savas ādas.
Dzimšanas dienā saņēmu to dāvanā un tas kastē nogulēja neizpakots vairāk kā mēnesi, līdz pēc smaga treniņa, kad mugura nākamā dienā dikti deva par sevi ziņu, liku to lietā.
Domāju, lieki piebilst, cik patīkami pārsteigta biju - pēc 40 minūtēm, kad piecēlos no paklājiņa, sāpes bija pavisam pazudušas‼️ Kaut ar manu muguru šādi gadās reti, kad piezogas sāpes, @pranamat_latvija viennozīmīgi man ir kļuvis par vienu no top 3 atjaunošanās palīglīdzekļiem pēc smagākiem treniņiem!
Un mūsmājās to lietojam visa ģimene, arī meitas pēc saspringtas dienas labprāt paguļ uz “adatiņām”. ☺️

Apskati Instagram

@marta.logina

Ziniet ko? Es no visas sirds varu teikt - @pranamat_latvija strādā!! Nu jau ilgāku laiku to lietojam abi ar Raimi. Dienā es uz tā stāvu - gatavojot ēst, un vakaros, kad meitenes aizmigušas, mēs nevaram izvēlēties kurš pirmais gulsies uz tā. Pirmā nedēļa bija traka - es jau savā galvā domāju, ka varbūt man kāds brāķis gadījies... nu nevar būt TIK ass!! Likās, ka man viss iedursies mugurā. Pēc 5 min jau bija patīkama sajūta un tagad jau vispār nesāp, tik forša sajūta. Un kā saka Raimis - atslābina muskuļus. Protams, jāguļas ar pliku muguru un pēc tam meitenes saka, ka man uz muguras smukas puķītes

Apskati Instagram

@martagrigale

Pain with a view. Ja godīgi, tad parasti uz @pranamat_latvija guļu, ne sēžu, un tā ir labākā ikdienas muguras masāža ever. Daudzi man ir prasījuši - mārketings vai tiešām tik labs? Tiešām. Tik. Labs.

Apskati Instagram

@dianakubasova

Kā Tu relaksējies pēc garas darba dienas❓
Man patīk atlaisties uz @pranamat_latvija masāžas paklājiņa & spilvena un palasīt labu grāmatu! Viņi ir izgatavoti no 100% ekoloģiskiem materiāliem, ir super izturīgi (5 gadu garantija), un ļoti palīdz atbrīvoties no muguras sāpēm un justies labāk vien dažu minūšu laikā! ⏰ Es šo paklājiņu lietoju jau gadiem, taču pazaudēju savu veco pagājušogad pārvācoties no Spānijas atpakaļ uz Latviju. Tikai tagad es sapratu, cik ļoti ilgojos pēc viņa! Un spilventiņš ir brīnišķīgs papildinājums šim manam relaksācijas rituālam!

Apskati Instagram

@toodele

Jāsaka, ka kosmosa ceļi ir neizdibināmi un brīžiem domas var materializēties ļoti ātri.
Vienu vakaru domā, ka vajadzētu iegādāties un izmēģināt matraci, bet otrā jau esi vinnējis to, pēc kā sirds kāroja. Tagad šis @pranamat_latvija paklājiņš mūsmājās ir ikvakara tradīcija ceļoties un neilgi pirms miega. 20min un jūties tik labi. Mēs abi ar @vairispusaudzis jau brīžiem pamanāmies cīnīties, kurš pirmais dabūs pagulēt. Pie tam, vīkendā pamanījos apsaldēt plecu un kustinot tas sāpēja, bet tavu brīnumu, pēc 20min rekalsācijas sāpes nav. Iesaku, iesaku, iesaku!

Apskati Instagram

@astro_maar

Mirklis sev. I wish! Ar @pranamat_latvija biju sadraudzējusies jau sen, bet grūtniecības laikā savējo biju kādam aizdevusi un vairs nevarēju atcerētis kam… (Mommy brain?) Māsīcai jautāju jau divas reizes. Beidzot nolēmu beigt tēlot detektīvu un, ka pienācis laiks jaunam.
Galvenais iemesls - #paliecmājās sākumposmā secināju, ka manī tomēr iedzīvojies stresiņš, kurš izpaudās caur grūtu aizmigšanu vakarā. Sajutu, ka mēģinot aizmigt esmu saspringusi kā akmens un tiku arī pie galvassāpēm.
Tagad secinu, ka ar visu to, ka mazie man nedod iespēju pagulēt uz matracīša gluži katru dienu, tomēr atslābumu ir izdevies panākt un galvassāpes gandrīz pavisam mani pametušas. Vīrs tagad man to atņēmis uzsāk cīņu ar savu stīvo muguru. Ja kas, domāju, šī varētu būt viena vērtīga dāvana māmiņdienā! Sev! :)

Apskati Instagram

@lauku_dzives_garsa

Tieši pirms gada vīrs man uzdāvināja Pranamat ECO paklājiņu, jo man bija saasinājušās muguras sāpes. Sākumā jau protams visiem interesēja, kas tas ir un iemēģināja visi. Atšķirība no pārējiem man tas kļuva par ikvakara rituālu. Es gan neguļu uz zemes, bet pirms miega lieku to gultā zem sevis un kādu 1-2 h uz viņu guļu, kamēr lasu grāmatu vai strādāju kautko pie datora. Mana gadījumā tas ir moments, kad mugura sakārtojas. Ir bijis sanākt arī aizmigt, tad gan vienā brīdī vīrs saka, ka man krokodila mugura grubuļaina jo grubuļaina.
Tiešām šķiet vērtīgāka dāvana līdz šim! ♥️ Pateicībā @pranamat_latvija par tādu izgudrojumu!

Apskati Instagram

@rutadvinska

Un tā es te cīnos ar saviem asajiem draugiem no @pranamat_latvija . Jau nedēļu paklājiņam ir pievienojies spilventiņš un nezinu vai tādēļ, ka jau esmu pieradusi pie asām izjūtām, bet apgulties uz spilventiņa bija pat ļoti patīkami. Man gribējās vairāk padurstīt tieši sprandu un kaklu un ar spilventiņu tas izdodas ideāli! Šis pavasara gaidīšanas laiks ir kā radīts, lai sevi palutinātu. Atrast dienā 20min sev, lai pilnīgā mierā pagulētu un atpūstos jau vien ir vērts. Dāmas, nekautrējaties lūgt saviem vīriešiem tiešām kvalitatīvu un noderīgu dāvanu, ļoti iespējams, pēcāk nāksies ar to dalīties, kā tas notiek mūsmājās! .

Apskati Instagram

@mrs.paularoze

Jau pāris dienas draudzējos ar savu jauno @pranamat_latvija paklājiņu un vakar vakarā pat tā aizrelaksējos, ka aizmigu uz tā. Es vēl pagaidām neņemos spriest par ilgtermiņa rezultātu, bet jau pēc trim dienām jūtos možāka, enerğiskāka un muguras sāpēs ir mazinājušās.
Mugura paklājiņu pieņēma ātri un viegli, bet dibens gan cimperlīgāks. Kundziņš, vai ziniet! Nosēdēt uz asumiem izrādās ir grūtāk, kā pasnaust. Nekas, nekas sadraudzēsies arī dibens.

Es noteikti padalīšos vēlāk par to, kāds efekts ir ilgākā laika posmā, bet es zinu vienu - mans jaunais draugs dosies man līdzi atvaļinājumā. Mēs kopā brauksim, gulēsim, ēdīsim picu, dzersim vīnu un mazliet paslēposim.

Apskati Instagram

@dadalove

Adatainais brīnum-paklājiņš un es! Lidot tas nevar, bet visādus brīnumus tomēr sola man izpildīt! Masāžas paklājiņš, kurš palīdzēs manī ražot endorfīnus!! Iedomājies! Atvieglos savilktu muguru un uzlabos asinsriti un vēl daudz ko citu! Jaunums manās mājās, bet izrādās ir dāmas, kurām tāds jau no 2009 gada! Uz tā pat varot pierast gulēt stundām! Pārejot sāpes. Es pagaidām tik dažas minūtes varu nostāvēt uz tā. Bet, man viss vēl priekšā. Kuram te vēl tāds ir?

Apskati Instagram

@naskoties_zane

sveiki, šeit jums raksta riktīga pranamatraču skeptiķe ✍. jau labu laiku dzīvoju bēdu nepazīdama ar savu neona ķīnieti (oranžu ķīnaspusē ražotu adatu paklājiņu). tā mums trīs draudzenēm katrai pa ķīnietim un viss miera vējos, līdz vienai neuzradās @pranamat_latvija paklājiņš un.. izrādās, ka tiešām esot jūtama atšķirība. tagad arī es stāvu uz sava lillā latvieša un, ķepām svilstot, varu skaidri apstiprināt, ka atšķirība ir, ir liela, miljonsreižu durstīgāka, glītāka un tāda, ka ierastā 40 min iemidzinošā snaudiena vietā uz šī vēl joprojām neprotu nogulēt ilgāk par 10 min.

Apskati Instagram

@agnetaliepajniece

Esmu fizioterapeite un saviem pacientiem, kuriem ir grūtības iemigt stresa dēļ vai tieši otrādi, saņemties uz darbību, iesaku gulēt uz
Pranamat paklājiņa, jo guļot ilgāk ķermenis atslābst, bet īsāku laika
periodu pavadot uz paklājiņa, tiek stimulēts. Pati izmantoju paklājiņu
kad ir grūtības iemigt vai vēlos atslābināt muskulatūru, jo zinu, ka
tas iedarbojas uz receptoriem ādā un sniedz tūlītēju efektu. No sirds
iesaku!

Apskati Instagram

Seko mums