Pranamat Eco 8 10 77

KLIENTU ATSAUKSMES

Sakumā: noderīgie | jaunie
Atsauksmes tikai:
5 zvaigznes: (8)
4 zvaigznes: (5)
3 zvaigznes: (0)
2 zvaigznes: (0)
1 zvaigzne: (1)
Visas atsauksmes (10)
 1. Laima Rozentāle

  Masāžas paklajiņu man rekomendēja draudzene, viņu jau pārāk ilgi moka celulīts. Man liekas kā pozitīvs rezultāts ir. Nezinu kāpēc citi saka kā sēdēt uz Pranamat ir sāpīgi. Man ir ļoti patīkami)))))

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?
 2. Irina Klementjeva

  ļoti efektīvs pret muguras sāpēm un galvas sāpēm. palīdz 100%, pārbaudīja uz sevis un uz bērniem))

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?
 3. Veronika Šmitte

  Paldies par ātru un ērtu piegādi! Šodien pasūtīju un pēc pāris stundas jau atbrauca kurjers. Iepakojums ir tik skaists ka negribas atvērt)))

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?
 4. Jānis

  Ārstē muguru un arī kad galva sāp, es apguļos uz pranamat un pēc pusstundas viss jau ir kārtībā. Sākumā es šaubījos par Pranamat iedarbību, bet tagad saprotu ka tā bija pareizā izvēle

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?
 5. Diāna

  Es pavadu daudz laiku sežot pie datora līdz ar to parādījās sāpes mugurā. Nesen nopirku Pranamat paklajiņu, lietoju to birojā. Man tas uzreiz mazina sāpes un palīdz normāli izturēt darba dienu. Lietoju arī mājās pie TV.

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?
 6. Andris

  Sen biju domājis nopirkt sev kādu mājas masieri, un kad ieraudzīju kā mums Latvijā ražo vienu no labākiem, uzreiz to pasūtīju. Piegāde ir ļoti ārta, ērts iepakojums (var ņemt līdzi ceļā) un ļoti stilīgs dizains. Par iedarbības efektu pagaidām neko nevaru pateikt, bet masāža ar pranamat man patīk!

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?
 7. Baiba

  Pirms 2 nēdēļām nopirku Pranamat paklājiņu. Pirmajās dienās bija ļoti sāpīgi, bet tagad man ļoti patīk. Viņš man palīdz aizmigt un aimirst visas problēmas.

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?
 8. Laila Kruzīte

  Izmantoju Pranamat katru dienu pirms gulētiešanas, viņš man palīdz aizmigt.

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?
 9. Roberts

  Cik?? 99 EUR par parasto akupresūras paklājiņu? Neticami!

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?
 10. replied on «DĀRGI!»

  Labdien, Robert!

  Paldies par Jūsu komentāru. Pranamat cena ir atkarīga no izejvielām un ražošanas valsts. Paklājiņus ražojam pašu mājās Latvijā, kas šo procesu sadārdzina, ņemot vērā to, ka Āzijas valstīs tas būtu daudz lētāk. Pranamat izgatavošanai izmantojam tikai 100% ekoloģiskus materiālus, kas neizraisa alerģijas reakcijas uz ādu un ir nekaitīgi apkārtējai videi. Cena ir pielīdzināma divām masāžām Spa, bet neuzdāvināt masāžu mājās sev katru dienu?!

 11. Ирина Гелиашевич

  От целлюлита можно избавится только с помощью массажа! Убедилась в этом лично! Я пользуюсь ковриком, каждый день и мне помогает. Как вообще некоторые могут верить в то, что можно помазаться "ВОЛШЕБНЫМ" антицеллюлитным кремом и всё пройдёт! Нужно работать над проблемой комплексно! Массажный коврик своими колючками воздействует разогревает проблемные зоны и улучшает кровообращение и отнимает у меня всего 15 минут в день. Я довольна, пользуюсь им 2 месяца, ну у меня не очень много целлюлита конечно было, но мне помогло. В целях профилактики продолжаю пользоваться и новых проблемных образований нет!

  Jūs uzskatāt šī atsauksmi par noderīgu?

Ekspertu viedoklis

Valerie Vanier, the Director of Spameeting and the Founder/GM of Mission Beauté

Man bija interesanti izmēģināt Pranamat ECO! Pirmajās minūtēs es sajutu diskomfortu, bet nepārtraucu programmu, atslābinājos un pavisam drīz šī sajūta pārgāja. Pēc tam, kad sāku lietot masāžas paklājiņu vakaros, es patiešām sāku gulēt daudz labāk!

Valerie Vanier Spameeting direktors, Misson Beaute ģenerāldirektors un dibinātājs, Francija

Es Pranamat ECO sāku lietot tikai pirms pāris nedēļām.

Masāžas paklājiņa pozitīvo efektu es pamanīju jau pēc pirmajām izmantošanas reizēm! Tas ir ļoti efektīvs līdzeklis cīņai ar hronisku nogurumu, paaugstinātu spriedzi, stresu. Man Pranamat ECO palīdzēja novērst problēmas ar miegu.

Pirmajos brīžos, guļot uz lotosiem, ir mazliet kutinoši, bet pēc pāris minūtēm jūs varēsiet atslābināties un sajust baudījumu. Minimālais iedarbības laiks relaksācijas programmai – 20 minūtes.

Masāžas paklājiņš ir ļoti kompakts, tādēļ es to ņemu sev līdzi uz darbu, kad man paredzēts ilgi sēdēt pie datora. Vēl es Pranamat ECO izmantoju savās jogas nodarbībās, tas ir ideāli piemērots dažu atjaunojošu asanu izpildīšanai.

Es noteikti iesaku Pranamat ECO!

Jevgēnija Barons jogas skolotāja, Lielbritānija
Svetlana Nikitina, 39, Ayurveda specialist, certified doctor, Latvia

Esmu konsultējošs ārsts, tāpēc masāžas paklājiņa Pranamat ECO lietošanas laikā es centos noteikt, kādu labumu no tā varētu gūt mani pacienti, pirmkārt jau tie, kuriem nav nopietnu veselības problēmu.

Pirmkārt gribētu izcelt svarīgo lomu, ko Pranamat ECO veic, piesātinot mūsu ķermeņa šūnas ar skābekli. Sēdošs dzīvesveids, darbs birojā, nepietiekoši ilgs laiks, ko pavadām svaigā gaisā, tas viss rada skābekļa trūkumu, kas nepieciešams organisma normālai funkcionēšanai.

Pranamat ECO lieliski stimulē ādas virsējos slāņus, aktivizējot asins mikrocirkulāciju un skābekļa padevi. Tas uzlabo ādas elastību, krāsu un struktūru. Izmantojot sintētiskos materiālus apģērbā, mēs neļaujam ādai elpot, ierobežojam skābekļa padevi mūsu iekšējiem orgāniem. Pateicoties papildu stimulācijai, mēs varam atjaunot zaudēto balansu.

Āda piedalās organisma detoksikācijā. Akupresūras paklājiņš aktivizē asinsriti pat vismazākajos kapilāros, tā veicinot pašattīrīšanās procesu. Atbrīvošanās no toksīniem – tas ir viens no svarīgākajiem procesiem, lai saglabātu organisma veselību, tīrību un pareizu visu orgānu funkcionalitāti.

Ir grūti nepamanīt dabīgās uzsilšanas efektu, kuru Pranamat ECO sniedz mugurai. Masāžas paklājiņš stimulē mūsu dabīgos termoregulācijas centrus. Sildošais efekts ir jūtams tajā ķermeņa daļā, kur tas dotajā brīdī ir visvairāk nepieciešams.

Pranamat ECO darbojas tik efektīvi kā akupresūras masāža vai akupunktūras terapija.

Kā sieviete es vēlos teikt, ka āda – tas ir galvenais jaunības un veselības rādītājs! Mēs cenšamies saglabāt to stingru un elastīgu pēc iespējas ilgāk, tāpēc es iesaku Pranamat ECO visām sievietēm, kuras vēlas saglabāt jaunību un skaistumu! Akupresūras paklājiņš ir ļoti efektīvs cīņai ar celulītu. Ja jūs to izmantosiet problemātiskajās zonās ar anticelulīta eļlu, jūs ļoti ātri atbrīvosieties no šīs problēmas.

Kā ārsts es varu teikt, ka mūs organismā viss ir savstarpēji saistīts un, veicot ādas stimulēšanu, “elpot” sāk viss ķermenis. Pranamat ECO izmantošanai ir labvēlīga ietekme uz visu organismu. Es noteikti to ieteikšu visiem saviem draugiem, klientiem un ģimenei.

Svetlana Nikitina Sertificēta ārste, Ajūrvēdas speciāliste, Latvija

Pranamat ECO ideja ir vienkārši ģeniāla ikdienas garīgas un miesas atpūtai sportistiem un arī jebkuras citas profesijas cilvēkiem!

Lukass Zubovski Tekvon-do pasaules čempions
Paola Heinonen, ProHealth Oy

Esmu ļoti aktīvs cilvēks, mana ikdiena ir piepildīta ar dažādiem notikumiem, emocijām un pārdzīvojumiem, tāpēc pirms miega es noteikti izmantoju masāžas aplikatoru, lai atslābinātos un labi izgulētos. Man patīk Pranamat ECO dizains un 100% dabīgums. Es iesaku!

Paola Heinonen ProHealth Oy
Samantha Sample, an advocate for holistic health and wellbeing

Dažu nedēļu laikā pēc tam, kad Pranamat ECO sāku lietot ikdienā, es pamanīju pārsteidzošu efektu! Lielāko dienas daļu es pavadu strādājot pie datora, tādēļ bieži sajūtu sāpes mugurā, plecos un apakšdelmā. Pranamat ECO palīdz man atslābināties pēc saspringtas darba dienas un pavadīt patīkamu vakaru.

Mūsu dzīve kļūst arvien intensīvāka, mēs daudz laika pavadām darbā, izjūtam stresu un spriedzi, tāpēc arvien grūtāk kļūst atslābināties un “pārslēgties” vakaros pēc darba. Es no sirds iesaku Pranamat ECO tiem, kuri vēlas atbrīvoties no stresa un atjaunot spēkus pēc grūtas darba dienas. Un, protams, tās nav vienīgās masāžas paklājiņa priekšrocības!

Samantha Sample holistiskās medicīnas un veselīga dzīvesveida atbalstītāja
Dr. Maksim Volodin, ayurvedic therapeutist, student of Dr. Torsunov, expert in Yoga and Vedanta. Studied in Vedical health institute in Mumbai, India

Es jūtu milzīgo dziedniecisku ietekmi, kad ķermenis saskaras ar Pranamat ECO.

Papildus galvenajai programmai es sēžu uz masāžas paklājiņa padmasana pozā visas dienas garumā, lasot grāmatas vai strādājot ar datoru. Tā iedarbība ir līdzīga Kuzņecova un Ļapko aplikatoram, bet Pranamat ECO atšķiras ar savu gandrīz tūlītējo efektu. Tas tiek sasniegts ar pareizu aplikatoru izvietojumu uz paklājiņa, to īpašo formu, materiālu un attālumu starp masāžas elementiem. Kokosa šķiedra nodrošina optimālu spiedienu uz bioaktīvajiem punktiem.

Cits svarīgs faktors ir Pranamat ECO estētika un augsta vides aizsardzība. Masāžas aplikatori kairina ādu un nervu galus, tā iedarbojoties uz akupunktūras punktiem, stimulējot asinsriti un iekšējos orgānus, kas kā spogulis ir saistīti ar kādu no ķermeņa virsmas punktiem.

Esmu pārliecināts, ka Pranamat ECO būs noderīgs visiem, kuri praktizē jogas zināšanas, kam nav akupunktūras kontrindikāciju.

Maksims Volodins Ajūrvēdas terapeits, ārsta Torsunova māceklis, jogas un vēdiskās psiholoģijas speciālists. Mācījies Vēdiskās veselības institūtā Mumbajā, Indijā
Caroline Shola Arewa, Master of Yoga, Health Coach and expert on the ancient Chakra system. Author of the highly acclaimed ‘Opening to Spirit’ and Founder of Energy 4 Life — health and conscious living programme.

Godīgi sakot, es biju nedaudz skeptiski noskaņota, kad pirmo reiz ieraudzīju Pranamat ECO. Pusotru gadu es dzīvoju Indijā un tagad biju nolēmusi saglabāt tur iegūtās zināšanas. Pirmo reizi es Pranamat ECO izmēģināju izstādē Londonā (The London Yoga Show) un uzreiz ievēroju tā augsto kvalitāti un interesanto paklājiņa dizainu.

Mani pārsteidza tas, cik interesanti un pievilcīgi var izskatīties akupresūras paklājiņš! Indijā es redzēju parastus paklājiņus (ar naglām) un, godīgi sakot, man nebija ne mazākās vēlēšanās uz tādiem nogulties. Mani, protams, nevilināja izredzes iedurt savā miesā pāris tūkstošus naglu un es neizaicināju likteni – nepārbaudīju savu gribasspēku un slēptos talantus. Bet Pranamat ECO es izmēģināju ar vislielāko patiku! Es uz tā pastāvēju pavisam īsu brīdi un manu ķermeni pārņēma brīnišķīgas sajūtas! Sākumā manas kājas un ķermeni nedaudz durstīja kā ar adatiņām, bet pēc tam sajutu patīkamu siltumu un relaksāciju. Pēc tam es nolēmu pārbaudīt Pranamat ECO. Divu nedēļu ilgas ikdienas lietošanas periodā es patiešām saņēmu patiesu baudījumu, izmantojot šo akupresūras paklājiņu! Es sajūtu enerģijas un spēku pieplūdumu, mans miegs ir kļuvis veselīgāks un jūtos lieliski visas dienas garumā!

Kā tas darbojas?

Pranamat ECO darbojas vairākos līmeņos: fiziskā, psihoemocionālā un metafiziskā. Fiziskajā līmenī notiek nervu, sirds-asinsvadu un imūni-endokrīnās sistēmas stimulācija. Masāžas paklājiņš stimulē un atslābina, nostiprina veģetatīvo nervu sistēmu. Lai nogultos uz akupresūras paklājiņa, jums ir jāatslābinās un jākoncentrējas, visai jūsu uzmanībai jābūt vērstai uz jūsu sajūtām. Tas ir ļoti noderīgs vingrinājums, kas palīdz sadzirdēt jūsu organismu, saprast tā raidītos signālus. Pranamat ECO palīdzēs jums mazināt fizisko un psiholoģisko spriedzi, sasniegt harmoniju. Akupresūras paklājiņš palīdz organismam dziedēt sevi.

Neskatoties uz manu skeptisko noskaņojumu izmantošanas sākumā, es iesaku Pranamat ECO! Es to izmantoju pati un arī ar klientiem. Tas ir lielisks līdzeklis relaksācijai un sevis dziedināšanas procesu iedarbināšanai! Pranamat ECO – tā ir efektīva senās indijas metode, kuru, augstā kvalitātē ar unikālu dizainu un izmantojot jaunākās tehnoloģijas, atjaunojis uzņēmums PranaLine.

Kerolaina Sola Areva Jogas Meistare, dabīgās veselības uzturēšanas trenere un senās čakru sistēmas eksperte. Apzinātās veselības Energy 4 Life programmas dibinātāja un autore.