Pranamat Eco 8 10 77

Piegādes un atgriešanas noteikumi

Šādi noteikumi attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas noformēti interneta veikalā vietnē Pranamat.lv


Pasūtījuma noformēšana

Pēc pasūtījuma noformēšanas internetveikala mājas lapā Jums tiks nosūtīts apstiprinājums uz elektroniskā pasta adresi, kas tika norādīta reģistrējoties.


Preču apraksts

Mēs regulāri atjaunojam informāciju mūsu interneta vietnē un rūpējamies, lai visi nosacījumi, cenas un apraksti būtu aktuāli un atbilstu produktiem, kas izvietoti mūsu interneta vietnē. Tomēr mēs vēršam uzmanību uz to, ka piedāvātajām cenām un preču aprakstiem ir tikai informatīvs raksturs un tas nav uzskatāms par publisko piedāvājumu. Lai iegūtu plašāku informāciju par produktiem, to pieejamību un cenām, lūdzu, sazinieties ar mūsu uzņēmuma menedžeriem.


Pieejamība

Informācija par noliktavā pieejamajām precēm tiek atjaunota regulāri un savlaicīgi, bet, ja kādu iemeslu dēļ pasūtīto preci nevarēsim piegādāt norunātajā termiņā, mēs atgriezīsim Jums naudu.


Piegāde

Izmaksas un piegādes laiks ir atkarīgs no reģiona un piegādes veida, precīzāka informācija par noteikumiem tiks sniegta pasūtījuma noformēšanas procesā.


Preču rezervēšanas atcelšanas un atgriešanas noteikumi

Labas kvalitātes preču atgriešana 30 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas brīža Jūs varat atgriezt pie mums iegādāto preci, ja tā nebija piemērota Jums pēc krāsas, izmēra vai stila utt. Ar labas kvalitātes preci mēs domājam preci ar pārdošanas izskatu un patēriņa īpašības: iepakojums, plombas un etiķetes. Atgriežot atbilstošas kvalitātes preci, Jums tiek atgriezta preces vērtība. Piegādes un atgriešanas izmaksas netiek kompensētas. Neatbilstošas kvalitātes preču atgriešana Par neatbilstošas kvalitātes preci mēs uzskatām preci, kas nespēj nodrošināt savu funkcionālo kvalitāti dēļ būtiskiem trūkumiem. Par neatbilstošas kvalitātes preci var uzskatīt preci, kuru Jūs atgriežat, ja tas neatbilst pasūtītajai precei (artikuls, krāsa, kvalitāte, izmērs).