Pranamat Eco 8 10 77

ATJAUNOJIET SPĒKUS AR Pranamat ECO

RE-CHARGE YOURSELF

Dzīves ritms ir ļoti straujš – bieži vien vienkārši nepietiek laika atpūsties un veltīt kaut vai pāris minūtes savai veselībai. Ko darīt, ja nav spēka, trūkst enerģijas un elementāras vēlēšanās pabeigt nepieciešamos darbus? Spēkus var ātri atjaunot ar Pranamat masāžas palīdzību. Tikai 5-10 minūtes ilga masāža noņem nogurumu un dod tādu enerģijas lādiņu, ar ko pietiks visai dienai. Tas ir dabisks, ātrs un efektīvs veids, kā atgūt zaudētos spēkus, un jūs to varat izmēģināt jau šodien.

Masāža:

 • uzlabo garastāvokli
 • uzlabo vispārējo pašsajūtu
 • noņem nogurumu
 • paaugstina uzmanības koncentrēšanas spējas
 • stiprina imunitāti
 • uzlādē ar enerģiju

KĀPĒC JŪS IEMĪLĒSIET SAVU PRANAMAT?

Tāpēc, ka mēs strādājam, lai piedāvātu labāko produktu tirgū un sniegt mūsu klientiem lielisku servisu. Mūsu prioritāte ir klientu apmierinātība - mūsu pakalpojumus ir viegli izmantot jebkurā laikā, jebkurā vietā.

RADĪTS AR MĪLESTĪBU

Rīgas meistari katru paklājiņu šuj ar rokām

EKOLOĢISKAS IZEJVIELAS

Tikai kvalitatīvas un ekoloģiskas izejvielas no Eiropas

STARPTAUTISKA PIEGADE

Piegādes laiks 2-5 darba dienas

AUGSTA KVALITĀTE

Produkcija atbilst visstingrākajām prasībām

30 DIENU IZMĒĢINĀJUMA LAIKS

Paklājiņu ir iespējams atgriezt, ja tas neapmierinās jūsu vēlmes

5 GADU GARANTIJA

Standarta garantijas laiks – 5 gadi. Bet Pranamat jums kalpos daudz ilgāk

PRODUKTS ĶERMENIM, PRĀTAM UN GARAM

Ikviens no mums vēlētos atrast veidu, kā ātri atjaunot spēkus, uzlādēties ar enerģiju un vienkārši justies lieliski. Pranamat masāžas paklājiņš dod iespēju izbaudīt to visu jebkurā laikā un vietā. 5-10 minūtes atjaunojošas masāžas var atļauties ikviens – jo sevišķi tad, ja nav jāpierakstās pie masiera, jāgaida rinda un jābrauc uz pilsētas otru galu. Pranamat ir piemērots pat pašiem aizņemtākajiem cilvēkiem. Trakajā dzīves ritmā neaizmirstiet rūpēties par savu veselību. Izvēlieties sev tikai pašu labāko!

Pasūtīt

PRANAMAT LIETOŠANAS INSTRUKCIJA SOLI PA SOLIM

Masāža ar Pranamat palīdzēs jums uzmundrināt sevi un sajust pozitīvu emociju pieplūdumu. Pirmo 25 minūšu laikā Pranamat iedarbojas uz organismu tonizējoši, pēc tam – atslābinoši. Lai nepalaistu garām brīdi, kad sākas dziļās relaksācijas process, uzstādiet modinātājpulksteni ar patīkamu melodiju. Sekojiet šai vienkāršajai instrukcijai:

 • 1

  LĪDZ 3 MINŪTĒM – KREISĀ KĀJA

 • 2

  2–3 MINŪTES – LABĀ KĀJA

 • 3

  1 MINŪTE – ABAS PĒDAS

 • 4

  PA 1 MINŪTEI KATRA PLAUKSTA

 • 5

  5-15 MINŪTES – MUGURA

PRANAMAT ECO BASICS

Pranamat ECO: PAMATINFORMĀCIJA

Masāža ar Pranamat paklājiņu savā iedarbībā ir ļoti līdzīga klasiskās masāžas seansam. Pranamat noslēpums ir tā īpašās formas masāžas elementos, kuri ar savu dziļo un tajā pašā laikā maigo iedarbību ir spējīgi aizstāt profesionāla masiera rokas. Regulāra masāža palīdzēs tikt galā ar muguras sāpēm, veicinās atbrīvošanos no celulīta, noņems sasprindzinājumu stresa un bezmiega situācijās un vienkārši liks jums justies lieliski.

IZVĒLIES SAVU PRANAMAT ECO

ATJAUNOJIET SPĒKUS AR PRANAMAT MASĀŽAS PAKLĀJIŅU.

Pasūtīt