Pranamat Eco 8 10 77

Idejas dāvanām Māmiņdienā

Mother's day Gift Idea

Māmiņdienai strauji tuvojoties, atrodiet veidu kā pateikt savai mammai, omītei vai īpašai sievietei jūsu dzīvē, cik daudz jums viņa nozīmē. Kā pateikties kādam, kurš tik daudz jūsu labā ir darījis, upurējies un sniedzis jums visu savu laiku un mīlestību? Perfekti piemērotas dāvanas izvēle prasa zināmu radošumu, un tā nebūt nav viegla izvēle atrast ko tādu, kas viņai radīs smaidu sejā.

Pranamat ECO therapeutic manual massage mat

Daži padomi kā atrast ideālu dāvanu jūsu brīnišķīgajai mammai.
 

Pavadiet laiku kopā ar viņu

Telefona zvans ar vēlējumu Mātes dienā būs par maz. Aizbrauciet ciemos un pavadiet kvalitatīvu laiku kopā. Aizvediet viņu uz jauku restorānu vakariņās, vai vēl labāk – uztaisiet īpašas vakariņas mājās paši. Tas būs veids kā izbaudīt kopābūšanu un pamieloties ar veselīgu ēdienu. Ja jūsu mamma ir aktīva, izplānojiet pārgājienu gar jūru svaigā gaisā, pastaigu pa parku vai uzaiciniet uz boulinga maču. Atrodiet īsto nodarbi, kas sniegs viņai baudas pilnus mirkļus.
 

Nodrošiniet viņai brīvdienu 

Ja šī īpašā sieviete ir jūsu bērnu māte un viņas ikdiena sastāv no mājasdarbiem un bērnu audzināšanas, tad sniedziet viņai atpūtu un laiku priekš sevis. Ļaujiet viņai nedarīt neko vai uzaiciniet uz skaistumkopšanas salonu vai spa. Ļaujiet satikties ar draudzenēm uz vīna glāzi un gardiem macarooniem. Šī ir viņas diena – dāviniet viņai laiku. Laiku sev.
 

Palutiniet viņu ar Pranamat Eco!

Kopš minūtes, kad viņa mostās līdz minūtei, kad iet gulēt – padariet šo dienu īpašu. Vai tās ir brokastis gultā, masāža vai ziedi un šokolāde. Vai varbūt uzdāviniet viņai ko tādu, kas kalpos ilgi un viņas ikdienu pārvērtīs veselīgā, uzmundrinošā un enerģiskā ceļojumā – masāžas paklājiņš Pranamat ECO. Paklājiņš palīdzēs uzlabot kopējo pašsajūtu, uzlādēt ar enerģiju pēc smagas darba dienas un sniegs relaksāciju pirms gulētiešanas, atbrīvojot no stresa un saspringuma. 
Pranamat ECO with Bag

Māmiņdiena ir diena par un ap mammām, tāpēc parādiet šajā dienā, cik daudz jums viņa nozīmē.   Ne tikai šajā dienā, lieciet viņām justies mīlētām katru dienu, rūpējieties par viņām un dāviniet savu uzmanību un laiku vienmēr.   Apmeklējiet www.pranamat.lv, lai uzzinātu vairāk veidus, kā mēs varam palīdzēt jūsu mammām justies jaunām, enerģiskām un veselīgām. 
​ 
Flowers for Mother


Related Posts: