Pranamat Eco 8 10 77

Konfidencialitātes politika

Ieejot šajā vietnē un lietojot to, Jūs piekrītat šīs konfidencialitātes politikas noteikumiem. SIA "Pranamat Sales & Marketing" par svarīgu uzskata aizsargāt mājaslapas apmeklētāju privātumu. Visi portālā www.pranamat.lv ievadītie personas dati tiek aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas likumiem. Šo datu apstrāde tiek veikta, ievērojot Latvijas Republikas likumos noteiktos personas datu apstrādes principus. Lūdzam ņemt vērā, ka SIA "Pranamat Sales & Marketing" var sniegt apkopotos statistikas datus autorizētām trešajām pusēm, taču šajos datos neietilpst personu identificējoša informācija. Lai veiktu Jūsu pieprasījuma apstrādi, mēs varam lūgt Jums sniegt personisko informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, adresi, e-pastu un tālruņa numuru. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai realizētu Jūsu pieprasījumu vai sazinātos ar Jums neskaidrību gadījumā.

Drošība

Ņemot vērā to, ka personiskās informācijas sniegšana internetā vienmēr ir saistīta ar risku, www.pranamat.lv ir veicis attiecīgus pasākumus, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai un samazinātu šādas piekļuves risku, kā arī novērstu nepareizu tās lietošanu un neprecizitāti.

Mēs lietojam īpašu tehnoloģiju – tā saukto SSL, kas nodrošina, ka Jūsu ievadītā personiskā un finansiālā informācija tiek pārsūtīta interneta vidē kodētā veidā. Tādējādi Jums tiek garantēta jebkuras transakcijas konfidencialitāte.

Sīkfaili

Google Analytics ir pakalpojums, ko piedāvā Google kompānija. Google Analytics izmanto sīkfailus jeb "cookies" ar kuru palīdzību tiek izsekots lietotāju darbībām, lai novērtētu Mājas lapas efektivitāti un citu iemeslu pēc (tiek apkopotas arī IP adreses). Iegūtā informācija glabājas Google kompānijas serveros. Apmeklējot šo Mājas lapu Jūsu privātums nav apdraudēts. Apmeklējot Mājas lapu, Jūsu IP adrese, ko Jūs izmantojat, lai piekļūtu mājas lapai, kā arī par datumu un laiku, kad Jūs to dariet, šī informācija tiek izmantota, lai analizētu apmeklētāju tendences iekšējai lietošanai.

Nepilngadīgie vietnes apmeklētāji

Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst iesniegt www.pranamat.lv nekādu informāciju bez vecāku vai likumīgā aizbildņa piekrišanas, tāpat personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst bez šādas piekrišanas šajā vietnē veikt pirkumus vai kādas juridiskas darbības, ja vien to neatļauj piemērojamie likumi.

Izmaiņas

Mēs varam jebkurā laikā bez iepriekšēja paziņojuma mainīt šo konfidencialitātes politiku, izmainīt, pārveidot vai anulēt piekļuvi šai vietnei vai šo lapu saturam. Pārtrauciet lietot Mājas lapu, ja Jums ir pretenzijas pret Konfidencialitātes politikas un/vai Mājas lapas Lietošanas noteikumiem, nav pieņemams to saturs, atsauce(-es) par autortiesībām.

Kontaktinformācija

Ja Jums rodas jautājumi par musu konfidencialitātes politiku vai mājās lapas lietošanas noteikumies, lūdzam sazināties ar mums:

"Pranamat Sales & Marketing"
Mūkusalas 29B
Riga, Latvia LV-1004
Email: info@pranamat.lv
Phone: +371 67 780 780 (9:00-18:00 GMT darba dienas)