Pranamat Eco 8 10 77

PRANAMAT PADZIĻINA UN PILNVEIDO JOGAS PRAKSI

A new level of yoga with Pranamat ECO

Masāža ar Pranamat palīdzēs jums attīrīt ķermeni un prātu, mazināt sasprindzinājumu un uzlādēties ar dzīvības enerģiju. Praktizējot jogu uz Pranamat, jūs varēsiet sasniegt vislabākos rezultātus: meditācija kļūs efektīvāka, pilnveidosies jogas asanas, kā arī pazudīs muskuļu sasprindzinājums un pēc nodarbībām atjaunosies spēks.

Priekšrocības, praktizējot jogu uz Pranamat masāžas paklājiņa:

  • Dziļāka meditācija
  • Ceļa atbrīvošana netraucētai enerģijas plūsmai
  • Bioloģiski aktīvo punktu stimulācija
  • Intensīva muskuļu iesildīšana lokanības palielināšanai
  • Vispārējās pašsajūtas uzlabošana un mundruma lādiņš

KĀPĒC JŪS IEMĪLĒSIET SAVU PRANAMAT?

Mēs cītīgi strādājam, lai varētu jums piedāvāt augstākās kvalitātes produktu. Mūsu galvenā prioritāte – apmierināti klienti. Tieši tāpēc mēs īpašas rūpes un uzmanību veltām katrai detaļai.

RADĪTS AR MĪLESTĪBU

Rīgas meistari katru paklājiņu šuj ar rokām

EKOLOĢISKAS IZEJVIELAS

Tikai kvalitatīvas un ekoloģiskas izejvielas no Eiropas

ĀTRA PIEGĀDE

Piegādes laiks 1-3 darba dienas

AUGSTA KVALITĀTE

Produkcija atbilst visstingrākajām prasībām

30 DIENU IZMĒĢINĀJUMA LAIKS

Paklājiņu ir iespējams atgriezt, ja tas neapmierinās jūsu vēlmes

5 GADU GARANTIJA

Standarta garantijas laiks – 5 gadi. Bet Pranamat jums kalpos daudz ilgāk

TAKE YOGA TO A NEW LEVEL

PADARIET JOGU DAUDZ EFEKTĪVĀKU

Fiziskajā līmenī masāža jogas laikā stimulē nervu centrus, uzlabo asins mikrocirkulāciju, paātrina asinsriti un limfas plūsmu, atslābina muskuļus un mazina spazmas. Lietojot Pranamat, tāpāt kā klasiskās masāžas laikā, notiek endorfīnu izdalīšanās (tos sauc arī par "laimes hormoniem"). Tiem piemīt pretsāpju un pretstresa iedarbība, tie mazina trauksmi un paaugstina apmierinājuma, miera un drošības sajūtu. Enerģētiskajā līmenī Pranamat masāžas paklājiņš iedarbojas uz bioloģiski aktīvajiem cilvēka ķermeņa punktiem un meridiāniem, atbrīvojot ceļu netraucētai enerģijas plūsmai.

IZMĒĢINIET ŠAVASANU AR PRANAMAT ECO – JŪS TO NENOŽĒLOSIET!

Pasūtīt

VINGRINĀJUMI AR PRANAMAT

A new level of yoga with Pranamat ECO

Ardha Matsyendrasana

Izpildot šo vingrinājumu uz Pranamat līdz maksimumam palielinās asins piegāde mugurkaula skriemeļiem un nerviem, kuri iznāk no mugurkaula, un tas izraisa atjauninošu iedarbību uz visu organismu. Tāpat arī papildus masāža labvēlīgi ietekmē mazā iegurņa orgānus un stimulē asinsriti un vielmaiņas procesus audos, novēršot celulītu.
 

A new level of yoga with Pranamat ECO

Dandasana

Izpildot šo asanu uz akupresūras paklājiņa, tiek masētas kāju aizmugurējā daļa un sēža, kas labvēlīgi ietekmē mazā iegurņa orgānus, stimulē asinsriti un vielmaiņas procesus audos, atjauno ādas elastīgumu un tonusu, novēršot celulītu. Tāpat arī masāža ar Pranamat atvieglo neiraļģiskās sāpes muskuļos un locītavās, noņem spazmas un novērš nervu galu saspiešanu.

A new level of yoga with Pranamat ECO

Paščimottanasana

Veicot Paščimotanasanu uz Pranamat paklājiņa, tiek intensīvi masēta kāju aizmugurējā daļa un sēža, tas stimulē asinsriti un vielmaiņu, uzlabo ādas tonusu un novērš celulītu. Pranamat arī atvieglo neiraļģiskās sāpes muskuļos un locītavās, mazina spazmas un asinsvadu saspiešanu. Masāža uz Pranamat paklājiņa uzlabo orgānu apgādi ar asinīm un labvēlīgi ietekmē to darbību.   

A new level of yoga with Pranamat ECO

Supta Virasana

Veicot šo asanu uz Pranamat paklājiņa, tiek iedarbināti daudzi bioloģiski aktīvie punkti, kuri atrodas uz muguras, un tas atstāj dziedinošu iespaidu uz visu organismu. Supta Virasana, lietojot Pranamat, aktivizē asinsriti ap mugurkaulu un krustu rajonā, uzlabojot iegurņa asins cirkulāciju.Tas veicina asins piegādi mazā iegurņa un vēdera dobuma orgāniem, kā arī palīdz vispārēji atslābināties un paaugstina dzīves tonusu.

A new level of yoga with Pranamat ECO

Viparita Karani

Šajā pozā Pranamat palīdz papildus atslābināt krustu un iegurņa rajonu, uzlabojas asinsrite un audu barošana. Notiek asins attece no kājām uz iegurņa orgāniem, krūtīm un galvas smadzenēm. Tas palīdz atbrīvoties no kāju noguruma un tūskas, tas arī labi ārstē vēnu varikozo paplašināšanos.

A new level of yoga with Pranamat ECO

Uttanasana

Šīs pozas izpildīšanas laikā uz akupresūras paklājiņa tiek masētas pēdas un plaukstas, aktivizējas enerģētiskie kanāli, tas stimulējoši iedarbojas, ja ir nespēks, vispārējs vārgums un pazeminātas darbaspējas.    

A new level of yoga with Pranamat ECO

Pavanamuktasana

Šajā asanā Pranamat iedarbina lielu skaitu bioloģisko aktīvo punktu un meridiānu, kas atrodas uz muguras, un tas dziedinoši iedarbojas uz visu organismu kopumā. Pavanamuktasana, lietojot paklājiņu, aktivizē asinsriti ap mugurkaulu, atslābina muskuļus un locītavas, apgādā ar asinīm mazā iegurņa un vēdera dobuma orgānus. Joga ar Pranamat pozitīvi ietekmē arī elpošanas un nervu sistēmas darbību, palīdz vispārēji atslābināties un paaugstina dzīves tonusu.     

A new level of yoga with Pranamat ECO

Tiryaka Tadasana

Izpildot šo asanu uz Pranamat masāžas paklājiņa, tiek veikta asinsriti uzlabojoša pēdu masāža, kas labvēlīgi iedarbojas, ja pēdas ir nejūtīgas, kā arī tad, ja ir asins cirkulācijas nosprostojumi apakšstilbu muskuļos. Tas ir aktuāli un svarīgi sievietēm, kuras valkā apavus uz augstiem papēžiem vai šaurus apavus – pēdu muskuļus var raut krampjos, bet pašai pēdai ir nosliece uz deformēšanos un saspringumu. Tadasanas veikšana uz Pranamat aktivizē enerģētiskos kanālus, un tas sniedz spēcīgu pozitīvu impulsu visam organismam, spēcina un uzlādē ar enerģiju.

IZVĒLIES SAVU PRANAMAT ECO

AR PRANAMAT ECO JOGA KĻŪS DAUDZ EFEKTĪVĀKA.

Pasūtīt