Pranamat Eco 8 10 77

ATBRĪVOTIES NO GALVASSĀPĒM – TAS IR VIENKĀRŠĀK, NEKĀ JŪS DOMĀJĀT!

RELIEVE HEADACHES

Miega trūkums, stress, konflikti, nepareizs uzturs – tas viss var izraisīt galvassāpes. Lai no tām atbrīvotos, vairums cilvēku paļaujas uz lielu daudzumu pretsāpju līdzekļu. Tomēr ir viens līdzeklis, kurš palīdzēs atbrīvoties no galvassāpēm dabiskā veidā – tā ir masāža.

Masāža palīdz:

  • Mazināt galvassāpes;
  • Atbrīvoties no sasprindzinājuma un stresa;
  • Uzlabot asinsriti;
  • Uzlabot miega kvalitāti;
  • Improved sleep at night;

KĀPĒC JŪS IEMĪLĒSIET SAVU PRANAMAT?

Mēs cītīgi strādājam, lai varētu jums piedāvāt augstākās kvalitātes produktu. Mūsu galvenā prioritāte – apmierināti klienti. Tieši tāpēc mēs īpašas rūpes un uzmanību veltām katrai detaļai.

RADĪTS AR MĪLESTĪBU

Rīgas meistari katru paklājiņu šuj ar rokām

EKOLOĢISKAS IZEJVIELAS

Tikai kvalitatīvas un ekoloģiskas izejvielas no Eiropas

IESAKA SPECIĀLISTI

Efektivitāte ir pierādīta klīniskos pētījumos*

AUGSTA KVALITĀTE

Produkcija atbilst visstingrākajām prasībām

30 DIENU IZMĒĢINĀJUMA LAIKS

Paklājiņu ir iespējams atgriezt, ja tas neapmierinās jūsu vēlmes

5 GADU GARANTIJA

Standarta garantijas laiks – 5 gadi. Bet Pranamat jums kalpos daudz ilgāk

ATBRĪVOJIETIES NO GALVASSĀPĒM AR MASĀŽAS PALĪDZĪBU

Masāža – tā neatbrīvo no sāpēm tikai īslaicīgi, tā cīnās ar sāpju patieso iemeslu.

  • Masāža stimulē dabisko anestētiķu – endorfīnu – izdalīšanos, kas efektīvi mazina gan akūtas, gan hroniskas sāpes.
  • Masāža sasilda problemātiskās zonas, noņemot muskuļu spazmas un sasprindzinājumu – pašus biežākos galvassāpju iemeslus
  • Masāža uzlabo asinsriti, piesātinot šūnas ar skābekli.
  • Regulāras masāžas atbrīvo no stresa. Klīniskie pētījumi* ir pierādījuši, ka 30 dienu ilga masāžas paklājiņa lietošana palīdz cīnīties ar stresu, uzlabo garastāvokli un vispārējo pašsajūtu.

PRANAMAT LIETOŠANAS PROGRAMMA GALVASSĀPJU GADĪJUMĀ

Ar Pranamat masāža ir kļuvusi viegli pieejama katram – to var lietot jebkurā laikā, uzlabojot stāvokli 10-30 minūšu laikā.

POSITION 1

STĀVOKLIS 1

Guliet uz masāžas paklājiņa 15-30 minūtes dienā. Lai maksimāli atslābinātos, šajā laika nemainiet ķermeņa stāvokli.

POSITION 2

STĀVOKLIS 2

Palieciet zem Pranamat nelielu spilventiņu, lai kakla-plecu daļa tiktu masēta intensīvāk.

POSITION 3

STĀVOKLIS 3

Pielāgojiet savu stāvokli tā, lai masāžas elementi iedarbotos uz problemātiskajām vietām.

POSITION 4

STĀVOKLIS 4

Palieciet zem Pranamat nelielu spilventiņu, lai masāža uz krustiem iedarbotos efektīvāk.

EFEKTĪVS UN DABĪGS LĪDZEKLIS PRET GALVASSĀPĒM.

Pasūtīt

What customers say about Pranamat ECO

Steven Garcia

Goodbye headaches, muscle spasms and stress.

After consulting with my friend who is an accupuncture therapist, I bought one for him and one for me. I have to say about the price...it’s well worth the spent money. Product arrived promptly – it is as pictured with clear user guide inside. At first, I found it increadibly painful - I was anticipating the first 5 minutes of discomfort, but then I got this strange warm sensation. I definitely feel a different "flow" of energy and my muscles feel much better now. So far, I really enjoy it, we’ll see how it deals with headaches.

Steven Garcia United Kingdom, London
Alvin Bailey

Maximum results for zero effort

I suffer from cervical osteochondrosis and have regular back pain… headaches… dizzy spells… sleepiness and attacks of weakness. I use it to massage my back every day and whenever I have a headache I put an extra pillow under a mat (where the neck should be) then lie on my Pranamat. I feel so much better almost straight away! Weakness and dizziness attacks are much rarer now.

Alvin Bailey United Kingdom, Preston
Stephan

Works wonders

I don't suffer from back pain or headaches but I really do need to relax after a long working day. So when my friends told me about the Pranamat I wanted to find out more. They use it to relieve back pain – but when I visited the website I soon learnt it had lots of uses. I could see it might help to reduce my tiredness and stress so decided to order one. I thought I’d try it for a week or two and if it wasn’t any good send it back (there is a 30-day ‘no quibbles’ returns policy). Now, when I come home after a long working day I lie back on my Pranamat for 10-20 minutes to re-energize and de-stress. It’s a beautiful sensation, like having a real massage in a spa. My mood improves, I feel more active and I’m even ready to do my housework. After just a month I noticed that I was more alert and energetic every day. At work I am now more efficient and creative too!

Stephan United Kingdom, Derby
HOW TO USE

4 PRANAMAT

DARBĪBAS PAMATPRINCIPI

Dziļa atslābināšana. Pranamat masāžas elementi masē ķermeni un dziļi sasilda muskuļus, tos atslābinot un mazinot sasprindzinājumu. Viens no izplatītākajiem galvassāpju iemesliem ir galvas muskuļu sasprindzinājums. Tā rezultātā sašaurinās asinsvadi, kas piegādā skābekli smadzeņu nervu šūnām.

Asinsrites uzlabošana. Masāža stimulē asinsriti, piesātinot šūnas ar skābekli.

Iekaisumu mazināšana. Regulāri veicot masāžu, organismā mazinās iekaisuma procesi, un līdz ar to mazinās arī dažāda veida sāpju intensitāte.

Endorfīnu izdalīšanās. Pranamat lietošanas laikā, tāpat kā veicot klasisko masāžu, izdalās endorfīni, kuri mazina sāpes un stresu.

DABISKS VEIDS, KĀ ATBRĪVOTIES NO GALVASSĀPĒM

Sāpes – tā nav slimība, bet gan simptoms, kas brīdina par organisma darbības problēmām. Vairums pretsāpju līdzekļu palīdz atbrīvoties tikai no pašām sāpēm, bet necīnās ar to patieso iemeslu. Turklāt medikamentiem var būt blakusefekti, un tie var atstāt nelabvēlīgu ietekmi uz iekšējiem orgāniem. Masāža – lieliska alternatīva, dabisks veids, kā atbrīvoties no galvassāpēm.
LOTUSES

LOTOSS

HIPS − hipoalerģiska, ekoloģiska plastmasa, kuru izmanto medicīnas preču ražošanā

COVER LINEN

PĀRVALKS

Dabīgs lins – ilgstoši lietojama un izturīga izejviela

FILLER COVER COTTON

PILDĪJUMA APVALKS

Dabīga kokvilna – 100 % ekoloģiska, nekrāsota, nav smaržas

FILLER COCONUT FIBER

PILDĪJUMS

Kokosa šķiedra – pats dabīgākais un nekaitīgākais pildījums

Galvassāpes

Galvassāpēm ir ļoti liela ietekme uz cilvēka dzīvi, un reizēm tās kļūst par nopietnu problēmu, no kuras var viegli un efektīvi atbrīvoties ar masāžas palīdzību.

Kas ir galvassāpes?

Viens no pašiem biežākajiem galvassāpju iemesliem – kakla muskuļu sasprindzinājums, kā rezultātā tiek saspiesti asinsvadi. Smadzeņu nervu šūnas nesaņem pietiekoši daudz skābekļa, un tas izraisa sāpju lēkmes, kas var ilgt no dažām stundām līdz vairākām diennaktīm.

Kā atbrīvoties no galvassāpēm?

Pretsāpju līdzekļi var atbrīvot no nepatīkamām sajūtām, bet tie necīnās ar to patieso iemeslu. Tādejādi sāpes var atkal atjaunoties, tiklīdz izbeidzas zāļu iedarbība. Lai to nepieļautu, pirmkārt, ir jātiek vaļā no muskuļu sasprindzinājuma un jāatjauno smadzeņu audu apgāde – masāža palīdz to izdarīt. Masēt kaklu pašam vai arī lūgt kāda palīdzību ir diezgan sarežģīti un ne vienmēr iespējams. Ar Pranamat masāža ir kļuvusi viegli pieejama katram – to var veikt jebkurā laikā un vietā.

IZVĒLIES SAVU KRĀSU

ĻAUJIET Pranamat ECO ATBRĪVOT JŪS NO GALVASSĀPĒM.

Shop now