Pranamat Eco 8 10 77

REGULĀRA MASĀŽA PALĪDZ JŪSU ORGANISMAM?

Why choose Us?

NOGURUMA GADĪJUMĀ

Paaugstina enerģijas līmeni un nostiprina imunitāti.

Why choose Us?

NODARBOJOTIES AR JOGU

Paaugstina lokanību, padara meditācijas daudz dziļākas.

JA IR CELULĪTS

Palīdz atbrīvoties no celulīta

Why choose Us?

MIEGA TRAUCĒJUMU GADĪJUMOS

Atslābina, padara miegu daudz dziļāku un pamošanos vieglāku.

IZMĒĢINĀJUMA PERIODS 30 dienu laikā jūs varēsiet saņemt atpakaļ savu naudu

ĀTRA PIEGĀDE Piegādes laiks 1-3 darba dienas

5 GADU GARANTIJA Pranamat standarta garantija – 5 gadi

EKO IZEJVIELAS Pilnībā sastāv no ekoloģiskām izejvielām.

Pranamat ECO terapeitiskais masāžas paklājiņš

Pranamat — tas ir 45x73 cm liels masāžas paklājiņš, uz kura virsmas ir izvietots 221 īpašas formas masāžas aplikators, kas pēc izskata atgādina lotosa ziedu. Katram "lotosam" ir 25 lapiņas, tāpēc paklājiņa lietošanas laikā visu muguras virsmu masē vairāk nekā 5000 masāžas elementu. Pateicoties kokosa šķiedras pildījumam, kas pielāgojas ķermeņa formai, "lotosu" spiediens sadalās vienmērīgi, tāpēc mugurkaula kakla daļa, pleci, un krusti tiek masēti vienlaicīgi ar vienādu intensitāti.

Masāža stimulē nervu centrus, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, organisms tiek intensīvi bagātināts ar skābekli. Regulāra masāža palīdz nostiprināt imunitāti un mazināt iekaisuma procesus, kas ir saistīti ar sāpēm mugurā.

Pranamat tiek ražots Eiropā no ekoloģiski tīrām izejvielām. Paklājiņa pildījums — 100 % kokosa šķiedra, dabīgs materiāls, kuram piemīt dabiskas antibakteriālas īpašības, tas neuzkrāj putekļus un saglabā formu. Kokosa šķiedru matracis ir apmēram 2 centimetrus biezs un tam ir kokvilnas pārvalks, bet virs tā — noņemams pārvalks no dabīga lina. Pie linu pārvalka ar patentētu bezlīmes tehnoloģiju ir piestiprināti masāžas "lotosi". Paši "lotosi" ir darināti no H.I.P.S. plastmasas, kas tiek izmantota medicīnas piederumu ražošanā. Šo plastmasas veidu var otrreiz pārstrādāt, un tā ražošana ir videi draudzīga.