Pranamat Eco 8 10 77

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Cik bieži jālieto Pranamat?

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, atbrīvojoties no celulīta, mēs iesakām pirmā mēneša laikā Pranamat lietot katru dienu. Jūs varat lietot masāžas paklājiņu arī tik bieži, cik uzskatāt par nepieciešamu.

Kur Pranamat tiek ražots?

Eiropā (Latvija).

Vai ir pieejama arī lietošanas instrukcija?

Jā, Pranamat komplektā ir iekļauta lietošanas instrukcija latviešu valodā.

Kāds ir masāžas paklājiņa izmērs?

Pranamat izmērs ir daudz lielāks nekā vairumam akupresūras paklājiņu. Tas ir 45 cm x 73 cm, un, pateicoties tam, tas vienlaicīgi masē visu muguru.

Cik ātri es pamanīšu pirmos rezultātus?

Jau pirmajā lietošanas reizē jūs jutīsiet, ka Pranamat iedarbojas. Lai sasniegtu vērā ņemamus rezultātus, būs nepieciešami 5 līdz 30 masāžas seansi (atkarībā no problēmas).

Kādi ir apmaksas veidi?

Apmaksai tiek pieņemtas Visa un MasterCard kartes. Ja jau apmaksāts pasūtījums pilnībā vai daļēji tiek atcelts, jūs varat saņemt atpakaļ iztērēto summu uz bankas karti, iepriekš atsūtot vēstuli uz e-pastu info@pranamat.lv.

Vai manas kartes dati ir aizsargāti?

Jā, visi dati, ko jūs ievadāt Robokassa apstrādes centra maksājuma veidlapā, ir pilnībā aizsargāti. Mēs saņemam tikai informāciju par jūsu veikto maksājumu.

Kā es saņemšu apmaksas apstiprinājumu?

Uz e-pasta adresi, kuru jūs norādāt noformējot apmaksu, tiks nosūtīts paziņojums par apmaksas autorizāciju. Uzreiz pēc apmaksas veikšanas jūs tiksiet novirzīts atpakaļ uz mūsu interneta vietni. Informācija par jūsu maksājumu var nonākt līdz mums 5 sekunžu līdz vairāku minūšu laikā.

Vai jūs pieņemat atpakaļ preci?

Pienācīgas kvalitātes preces atgriešana ir iespējama 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, ja ir saglabāts preces oriģinālais iepakojums un pirkumu apliecinošie dokumenti. Ja tiek saņemta nepienācīgas kvalitātes prece vai garantijas termiņa laikā ir atklājies brāķis, lūdzam nosūtīt pretenziju uz adresi: info@pranamat.lv, aprakstot atklāto defektu un pievienojot dažas skaidras fotogrāfijas. Par turpmāko rīcību ar jums sazināsies mūsu speciālists.

Kā atgūt naudu?

Naudas atgriešana tiek veikta 10 kalendāro dienu laikā no brīža, kad interneta veikala noliktavā tiek saņemta atpakaļ atsūtītā prece. Gadījumā, ja tiek atgriezta pienācīgas kvalitātes prece, klientam tiek atmaksāta tikai nauda par preci saskaņā ar tās cenu pasūtījumā. Piegādes un atpakaļsūtīšanas izdevumi netiek kompensēti. Gadījumā, ja tiek atgriezta nepienācīgas kvalitātes prece, klientam tiek atmaksāta tās pilna vērtība saskaņā ar cenu pasūtījumā. Klienta izdevumi, kas saistīti ar nepienācīgas kvalitātes preces atgriešanu, tiek kompensēti, ja ir saglabāta kvīts, kas apliecina klienta izdevumus, un ir iesniegts klienta rakstisks iesniegums par kompensāciju, kas nosūtīts uz adresi: info@pranamat.lv

Kā lietot Pranamat masāžas paklājiņu?

Ar detalizētiem ieteikumiem un lietošanas programmām jūs varat iepazīties šeit  pranamat.lv/pranamat-eco-masazas-paklajina-izmantosanas-programas

Vai Pranamat ir iespējams lietot arī uz citām ķermeņa daļām?

Pranamat ir izstrādāts, lai masētu muguru, kaklu, plecus, augšstilbus, pēdas un plaukstas. Bet to var izmantot arī, lai masētu citas ķermeņa daļas. Nav ieteicams lietot masāžas paklājiņu, lai masētu seju, krūtis un augšstilbu iekšējās daļas.

Vai Pranamat var lietot kopīgi ar citiem cilvēkiem?

Pranamat ir radīts individuālai lietošanai (tāpat kā matu ķemme vai zobu suka), un personīgās higiēnas apsvērumu dēļ mēs neiesakām dalīties ar citiem cilvēkiem. Ja jūs kādam aizdodat savu akupresūras paklājiņu, lūdzam izmantot speciālus dezinfekcijas līdzekļus.

Kā kopt Pranamat?

Izņemiet kokosa šķiedras pildījumu un izmazgājiet linu pārvalku aukstā ūdenī. Izmantojiet maigu birstīti un dabīgus mazgājamos līdzekļus, lai notīrītu lotosa ziedus. Nemazgājiet paklājiņu veļasmašīnā!

Vai Pranamat drīkst izmantot grūtniecības laikā?

Mēs NEIESAKĀM veikt masāžu grūtniecības laikā.

Vai Pranamat drīkst lietot bērni?

Jā. Bērni līdz 10 gadu vecumam masāžas paklājiņu drīkst lietot pieaugušo uzraudzībā.

Man ir jutīga āda. Vai es drīkstu lietot Pranamat?

Ja jums ir ļoti jutīga āda un jūs izjūtat diskomfortu saskaroties ar smailajiem aplikatoriem, uzvelciet plānu kokvilnas apģērbu.

Vai gulēt uz Pranamat ir sāpīgi?

Tas ir ļoti individuāli – kāds izjūt tikai patīkamu durstīšanu un siltumu jau pēc pirmās lietošanas, bet vairumam cilvēku ir nepieciešamas 3 līdz 7 dienas, lai pierastu – mēs iesakām sākt masāžas seansu ar jums pieņemamu masāžas ilgumu – pirmajai masāžas reizei pietiks ar 1-2 minūtēm. Ja jums ir ļoti jutīga āda un jūs izjūtat diskomfortu, kontaktējoties ar smailajiem aplikatoriem, uzvelciet plānu kokvilnas apģērbu.

Cik ilgs ir garantijas laiks?

Mēs savai produkcijai dodam 5 gadu garantiju, jo esam pārliecināti par tās izcilo kvalitāti.

Kā apmainīt preci garantijas termiņa laikā?

Ja tiek saņemta nepienācīgas kvalitātes prece vai arī garantijas termiņa laikā tiek atklāts brāķis, lūdzam nosūtīt pretenziju uz adresi: info@pranamat.lv, aprakstot atklāto defektu un pievienojot dažas skaidras fotogrāfijas. Par turpmāko rīcību ar jums sazināsies mūsu speciālists.

Kur var atrast Pranamat instrukciju?

Detalizētu instrukciju jūs atradīsiet Pranamat paklājiņa iepakojumā.