Pranamat Eco 8 10 77

EFEKTĪVS VEIDS, KĀ ATGŪT VESELĪGU MIEGU

IMPROVING YOUR SLEEP

Mūsdienu dzīves ritms neļauj mums atslābināties un "atslēgties" no apkārtējās pasaules pat naktī. Stress un nervu spriedze izjauc mūsu organisma normālo darbību un rada miega traucējumus, un tas savukārt liedz mums pilnvērtīgu atpūtu, kura ir tik nepieciešama mums visiem.

Atslābinoša masāža – viena no efektīvākajām un dabīgākajām metodēm, lai atbrīvotos no bezmiega bez miega zāļu un citu medikamentu palīdzības. Un ar Pranamat masāžas paklājiņu jūs varat baudīt patīkamu, atslābinošu masāžu jebkurā laikā.

Pranamat iedarbību var salīdzināt ar klasiskās masāžas efektu:

 • Palīdz ātrāk iemigt
 • Miegs ir dziļāks
 • Noņem nemieru un stresu
 • Palīdz atslābināties
 • Pamošanās ir patīkamāka
 • Uzlabo miega kvalitāti

KĀPĒC JŪS IEMĪLĒSIET SAVU PRANAMAT?

Mēs cītīgi strādājam, lai varētu jums piedāvāt augstākās kvalitātes produktu. Mūsu galvenā prioritāte – apmierināti klienti. Tieši tāpēc mēs īpašas rūpes un uzmanību veltām katrai detaļai.

RADĪTS AR MĪLESTĪBU

Rīgas meistari katru paklājiņu šuj ar rokām

EKOLOĢISKAS IZEJVIELAS

Tikai kvalitatīvas un ekoloģiskas izejvielas no Eiropas

ĀTRA PIEGĀDE

Piegādes laiks 1-3 darba dienas

AUGSTA KVALITĀTE

Produkcija atbilst visstingrākajām prasībām

30 DIENU IZMĒĢINĀJUMA LAIKS

Paklājiņu ir iespējams atgriezt, ja tas neapmierinās jūsu vēlmes

5 GADU GARANTIJA

Standarta garantijas laiks – 5 gadi. Bet Pranamat jums kalpos daudz ilgāk

 

KĀ MASĀŽA ATBRĪVO NO BEZMIEGA?

Atslābinoša masāža vakarā – tas ir ne tikai efektīvs veids kā noņemt dienas gaitā uzkrājušos nogurumu un sagatavot organismu dziļam un veselīgam miegam. Ikdienas masāžas seansi palīdz vieglāk pārciest stresu un atbrīvoties no miega traucējumiem, nelietojot miega zāles un citus medikamentus.

 • Lielākoties miega traucējumi rodas nervu spriedzes dēļ. Masāža – dabīgs veids, kā mazināt nervu uzbudināmību, stabilizēt nervu sistēmu un tās pretošanās spējas stresam.
 • Masāža rada reflektoru asinsspiediena pazemināšanos. Organisms pamazām atgriežas miera stāvoklī.
 • Pateicoties reflektorajai iedarbībai, masāžas paklājiņi efektīvi masē muguru, un jau pēc 20 minūtēm samazinās muskuļu sasprindzinājums, organisms atslābinās, un jūs iegrimstat dziļā miegā.
 • • 30 dienu laikā jūs varat izmēģināt masāžas paklājiņu, to atgriezt un saņemt atpakaļ naudu – ar šo laiku pietiek, lai varētu pārbaudīt Pranamat masāžas efektivitāti. Jūs pārliecināsieties, ka masāža padarīs jūsu miegu daudz dziļāku un efektīvāku un pamošanos – patīkamāku.

KĀ IZMANTOT PRANAMAT, LAI UZLABOTU MIEGU

SLEEP QUALITY

Pranamat masāžas paklājiņa lietošana palīdzēs jums atslābināties un izbaudīt dziļu, atveseļojošu miegu.

Efektīvākai iedarbībai kakla rajonā zem Pranamat palieciet rullīti vai sarullētu dvieli. Lēni un uzmanīgi nogulieties ar muguru uz Pranamat. Lai iedarbība būtu efektīvāka, izmantojiet Pranamat bez apģērba, jo pat paši smalkākie audumi var samazināt tā iedarbību. Izbaudiet masāžu no 25 līdz 50 minūtēm. Iedarbības laiks ir ļoti individuāls. Pirmajās minūtēs vairums cilvēku izjūt tonizējošu iedarbību, atslābināšanās sākas tikai pēc 20 minūtēm. Dažiem pietiek arī ar 10 minūtēm, lai aizmigtu jau masāžas laikā. Ieklausieties savās sajūtās, galvenais – ir jājūtas ērti.

Ievērojot šo vienkāršo ieteikumu, jūs varēsiet atslābināties ātri un bez īpašas piepūles. Ar Pranamat jūsu miegs kļūs dziļāks un samazināsies miegam nepieciešamais laiks. Starp citu, atslābinoša, meditatīva atpūta ir tikpat lietderīga kā parasts miegs..

IZBAUDIET DZIĻU MIEGU AR PRANAMAT ECO.

Pasūtīt

DABĪGS VEIDS, KĀ UZLABOT MIEGA KVALITĀTI

Masāža ar Pranamat – dabīga un efektīva atslābināšanās metode, kura, tāpat kā klasiskā masāža, palīdz atrisināt problēmas, kas saistītas ar miegu. Lielākā daļa miega zāļu palīdz iemigt, bet necīnās ar miega traucējumu patieso iemeslu – nervu un ķermeņa sasprindzinājumu. Taču pietiek tikai ar 15 minūšu masāžu, lai atbrīvotos no sasprindzinājuma un stimulētu endorfīnu izdalīšanos, kuri savukārt rada mieru un labsajūtu. Organisms pats sagatavosies ciešam un dziļam miegam.
LOTUSES

LOTOSS

100 % hipoalerģiska un ekoloģiska H.I.P.S. plastmasa

COVER LINEN

ĀRĒJAIS APVALKS

100 % lins, krāsots ar dabīgu, hipoalerģisku krāsvielu

FILLER COVER COTTON

IEKŠĒJAIS PĀRVALKS

100 % dabīga kokvilna

FILLER COCONUT FIBER

PILDVIELA

100 % kokosa šķiedra

Miega traucējumi

Pateicoties miegam, organismam ir iespēja atjaunot iztērētos spēkus un enerģiju. Jebkuri miega traucējumi rada problēmas organisma darbībā. Bezmiegs nozīmē to, ka miegs ir trausls un nepilnvērtīgs.

Bezmiegs var rasties jebkurā vecumā, un tas var būt gan akūts, gan hronisks. Miega un nomoda režīma traucējumu gadījumā ir nepieciešams meklēt iemeslu, nevis novērst simptomus. Lūk, daži bezmiega iemesli:

 • Stress;
 • Saaukstēšanās;
 • Fiziska diskomforta sajūta;
 • Ārējie faktori (troksnis, spilgta gaisma, nepiemērota temperatūra)

Bezmiegs var izraisīt problēmas ar atmiņu, kā arī cilvēks var kļūt neuzmanīgs, apātisks un depresīvs. Tas var arī paaugstināt infarkta risku un kļūt par iemeslu autoavārijām. Cilvēkiem, kuri cieš no bezmiega, ir viens vai vairāki no šiem simptomiem:

 • Ilgstoša nespēja iemigt;
 • Bieža pamošanās nakts laikā;
 • Naktsmiega pilnīga izzušana;
 • Miegainība un noguruma sajūta pamostoties

IZVĒLIES SAVU PRANAMAT ECO

IZBAUDIET DZIĻĀKU MIEGU AR PRANAMAT ECO.

PASŪTĪT